Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 39 wyników
-

Ionickiss/TESLA Travel Soft 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych TESLA TRAVEL
ońcówki do szczoteczki IONPA Travel zapewniają skuteczne i delikatne czyszczenie zębów każdego dnia. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanej główce dokładnie docierają do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną. Miękkie, antybakteryjne włosie jest łagodne dla…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

MEGASONEX – pasta do zębów z nano-hydroxyapatytem 80 ml
Pasta MEGASONEX®, w odróżnieniu od innych past dostępnych na rynku, nie zawiera fluoru tylko nano-hydroksyapatyt, związek, który wzmacnia i odbudowuje szkliwo.
58,90 zł73,63 zł / 100 ml -

Megasonex końcówki wymienne MEDIUM FLAT TOP MB 6 średnio twarde – 2 sztuki
Końcówki wymienne do szczoteczki ultradźwiękowej Megasonex M8 z średnio twardym włosiem dla osób o odsłoniętych szyjkach zębowych
44,00 zł22,00 zł / szt. -

Megasonex końcówki wymienne MEDIUM średnio twarde MB 2 – 2 sztuki
Końcówki wymienne do szczoteczki ultradźwiękowej Megasonex M8 z średnio twardym włosiem
44,00 zł22,00 zł / szt. -

MEGASONEX M8 – ultradźwiękowa, soniczna szczoteczka do mycia zębów
Codzienna higiena jamy ustnej może być znacznie skuteczniejsza, jeśli wykorzystuje się nowoczesne technologie czyszczenia zębów. MEGASONEX M8 to zaawansowana szczoteczka ultradźwiękowa i soniczna, która łączy działanie fal ultradźwiękowych z delikatnymi wibracjami sonicznymi. Dzięki temu zapewnia precyzyjne…
645,00 zł -
Promocja

MEGASONEX M8S – ultradźwiękowa szczoteczka do mycia zębów najnowszej generacji
Szczoteczka MEGASONEX to obecnie jedyne dostępne urządzenie do usuwania płytki nazębnej, łączące działanie fal ultradźwiękowych z ruchami sonicznymi szczoteczki, powszechnie stosowanymi w konwencjonalnych szczoteczkach elektrycznych.
Pierwotna cena wynosiła: 975,00 zł.938,90 złAktualna cena wynosi: 938,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 975,00 zł -

Megasonex ultradźwiękowy skrobak do czyszczenia języka M8T1 – 1 sztuka
Skrobak MEGASONEX to dodatkowa końcówka do szczoteczki MEGASONEX, którą służy do czyszczenia powierzchni języka.
45,00 zł -

NaturDent klej do protez naturalny 40g
Pół-krem do mocowania protez na bazie żywicy sosnowej pewnie utrzymuje protezę przez cały dzień.
24,50 zł61,25 zł / 100 g -
Promocja

NaturDent wegańskie tabletki czyszczące do protez i aparatów/nakładek ortodontycznych, 48 szt
Tabletki czyszczące NaturDent Cleanising Tablets dzięki formule pH9 są delikatne dla czyszczonych powierzchni. Unikatowa formuła jest bezpieczna dla elementów metalowych i akrylowych, nie rysują i nie przebarwiają protez, aparatów i nakładek ortodontycznych. Przeznaczone do codziennego użytku.
Pierwotna cena wynosiła: 20,90 zł.19,90 złAktualna cena wynosi: 19,90 zł.0,41 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,90 zł -

ORALPEACE Clean & Moisture 80 g – naturalny żel na suchość jamy ustnej z Neonisin-e®
ORALPEACE Clean & Moisture 80 g to japoński żel do codziennego mycia zębów i nawilżania jamy ustnej. Formuła z opatentowanym Neonisin-e® nie zawiera fluoru, alkoholu, środków pieniących ani składników ściernych. Szczególnie polecany przy suchości jamy ustnej…
51,90 zł64,88 zł / 100 g -

ORALPEACE Gel antybakteryjny żel stomatologiczny pasta dla psów i kotów na kamień nazębny, 80g
Naturalna pasta do mycia zębów z kompleksem NEONISIN-e dla psów i kotów przeciw kamieniowi nazębnemu
45,00 zł56,25 zł / 100 g -

ORALPEACE Mint naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE NATURAL – Naturalny Spray do Płukania Jamy Ustnej 30 ml
Odkryj innowacyjny japoński spray do pielęgnacji jamy ustnej ORALPEACE Orange 30 ml – połączenie nowoczesnej biotechnologii, naturalnych składników i wygodnej formy stosowania. To delikatny preparat nawilżający z opatentowanym składnikiem Neonisin-e®, opracowanym na bazie badań nad bakteriami…
46,90 zł156,33 zł / 100 ml -

ORALPEACE ORANGE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Navy Blue – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowy granat
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Pearl White – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł
