Sklep
Wyświetlanie 17–26 z 26 wyników
-

IsoDent Super Junior – płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci o smaku gumy balonowej 250ml
Zdrowe nawyki higieny jamy ustnej warto budować już od najmłodszych lat. IsoDent Super Junior to płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci powyżej 6. roku życia, który stanowi doskonałe uzupełnienie codziennego szczotkowania zębów. Dzięki zawartości fluorku…
30,90 zł12,36 zł / 100 ml -

MARVIS Amarelli Licorice Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą lukrecji
Poznaj MARVIS Amarelli Licorice Mint 85 ml – wyjątkową pastę do zębów stworzoną we współpracy z Amarelli. To luksusowe połączenie intensywnej lukrecji i świeżej mięty zamienia codzienne szczotkowanie zębów w elegancki rytuał o wyrafinowanym, nieoczywistym smaku.…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Black Forest, 75ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą wiśni i czekolady
Poznaj MARVIS Black Forest 75 ml – limitowaną pastę do zębów, która przenosi codzienną higienę jamy ustnej w dekadencki świat smaku wiśni 🍒 i czekolady 🍫, przełamany chłodną nutą mięty 🌿. Ta wyjątkowa kompozycja zapewnia intensywne…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MARVIS Dreamy Osmanthus, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą kwiatu osmantusa
Odkryj wyjątkową pastę do zębów MARVIS Dreamy Osmanthus 75 ml – limitowaną edycję, która zmienia codzienne szczotkowanie zębów w prawdziwy rytuał pielęgnacyjny. Niezwykłe połączenie aromatycznych kwiatów osmantusa z orzeźwiającą miętą tworzy elegancki, niepowtarzalny smak inspirowany światem…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MARVIS Ginger Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą imbiru
Poznaj MARVIS Ginger Mint 85 ml – luksusową, fluorowaną pastę do zębów o wyjątkowym połączeniu rozgrzewającego imbiru i chłodnej mięty. Ta kremowa formuła zapewnia intensywne, orientalne doznania smakowe, które wyróżniają codzienną higienę jamy ustnej na tle…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Jasmin Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą jaśminu
Poznaj MARVIS Jasmin Mint 85 ml – luksusową pastę do zębów z delikatnym aromatem jaśminu i świeżą nutą mięty. Ta kremowa formuła zamienia codzienne szczotkowanie zębów w elegancki, zmysłowy rytuał, łącząc kwiatową subtelność z orzeźwiającą świeżością.…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Orange Blossom Bloom, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą pomarańczy
Poznaj MARVIS Orange Blossom Bloom 75 ml – wyjątkową pastę do zębów, która łączy owocową świeżość kwiatu pomarańczy z intensywnie orzeźwiającą miętą. Ta nowość od kultowej marki MARVIS zapewnia nie tylko skuteczną pielęgnację jamy ustnej, ale…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MARVIS Sweet & sour Rhubarb, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą rabarbaru
Poznaj MARVIS Sweet & Sour Rhubarb 75 ml – limitowaną pastę do zębów o wyjątkowym smaku słodko-kwaśnego rabarbaru i chłodnej mięty. Ta niezwykła kompozycja zapewnia intensywnie świeże doznania podczas codziennego szczotkowania zębów, zamieniając pielęgnację jamy ustnej…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

Pojemnik IsoDent do czyszczenia i przechowywania aparatów, ochraniaczy i protez
Utrzymanie czystości aparatów ortodontycznych, protez i ochraniaczy na zęby to klucz do zdrowia jamy ustnej i komfortu użytkowania. Pojemnik IsoDent został zaprojektowany z myślą o codziennej wygodzie – umożliwia szybkie, skuteczne i higieniczne czyszczenie oraz bezpieczne…
11,90 zł -

Szczoteczka do protez IsoDent – skuteczne i bezpieczne czyszczenie każdego dnia
Codzienna higiena protez zębowych ma kluczowe znaczenie dla komfortu użytkowania oraz zdrowia jamy ustnej. Szczoteczka do protez IsoDent została zaprojektowana tak, aby zapewnić dokładne, a jednocześnie delikatne czyszczenie wszystkich powierzchni protezy. Ergonomiczna konstrukcja i odpowiednio dobrane…
11,90 zł
