Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 35 wyników
-

IsoDent Super Junior – płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci o smaku gumy balonowej 250ml
Zdrowe nawyki higieny jamy ustnej warto budować już od najmłodszych lat. IsoDent Super Junior to płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci powyżej 6. roku życia, który stanowi doskonałe uzupełnienie codziennego szczotkowania zębów. Dzięki zawartości fluorku…
30,90 zł12,36 zł / 100 ml -

Pojemnik IsoDent do czyszczenia i przechowywania aparatów, ochraniaczy i protez
Utrzymanie czystości aparatów ortodontycznych, protez i ochraniaczy na zęby to klucz do zdrowia jamy ustnej i komfortu użytkowania. Pojemnik IsoDent został zaprojektowany z myślą o codziennej wygodzie – umożliwia szybkie, skuteczne i higieniczne czyszczenie oraz bezpieczne…
11,90 zł -

Szczoteczka do protez IsoDent – skuteczne i bezpieczne czyszczenie każdego dnia
Codzienna higiena protez zębowych ma kluczowe znaczenie dla komfortu użytkowania oraz zdrowia jamy ustnej. Szczoteczka do protez IsoDent została zaprojektowana tak, aby zapewnić dokładne, a jednocześnie delikatne czyszczenie wszystkich powierzchni protezy. Ergonomiczna konstrukcja i odpowiednio dobrane…
11,90 zł -

TELLO 3940 MEDIUM – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z gęstym włosiem
Średnio miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
16,90 zł -

TELLO 3940 TRIO średnio miękka szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem – 3 szt kolorowe
Średnio miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
48,90 zł16,30 zł / szt. -
Polecamy

TELLO 4480 Junior Blue 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Green 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Orange 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Doskonałe szczoteczki Tello 4480 przeznaczone są do mycia zębów mlecznych i stałych. Niezwykle gęste włosie bardzo dokładnie usuwa płytkę nazębną z powierzchni zębów bez ryzyka podrażnienia lub uszkodzenia dziąseł. Szwajcarskie szczoteczki Tello dedykowane są od 6…
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Pink 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Red 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Yellow 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4920 Soft – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
16,90 zł -

TELLO 4920 Soft Dark Pink 1 szt – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4920 TRIO Soft miękka szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem – 3 szt kolorowe
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
48,90 zł16,30 zł / szt. -

TELLO 6240 TRIO Ultra Soft bardzo miękka szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem – 3 szt kolorowe
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
53,90 zł17,97 zł / szt. -

TELLO 6240 ULTRA SOFT – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
16,90 zł
