Sklep
Wyświetlanie 17–26 z 26 wyników
-

MARVIS Jasmin Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą jaśminu
Poznaj MARVIS Jasmin Mint 85 ml – luksusową pastę do zębów z delikatnym aromatem jaśminu i świeżą nutą mięty. Ta kremowa formuła zamienia codzienne szczotkowanie zębów w elegancki, zmysłowy rytuał, łącząc kwiatową subtelność z orzeźwiającą świeżością.…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Orange Blossom Bloom, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą pomarańczy
Poznaj MARVIS Orange Blossom Bloom 75 ml – wyjątkową pastę do zębów, która łączy owocową świeżość kwiatu pomarańczy z intensywnie orzeźwiającą miętą. Ta nowość od kultowej marki MARVIS zapewnia nie tylko skuteczną pielęgnację jamy ustnej, ale…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MARVIS Sweet & sour Rhubarb, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą rabarbaru
Poznaj MARVIS Sweet & Sour Rhubarb 75 ml – limitowaną pastę do zębów o wyjątkowym smaku słodko-kwaśnego rabarbaru i chłodnej mięty. Ta niezwykła kompozycja zapewnia intensywnie świeże doznania podczas codziennego szczotkowania zębów, zamieniając pielęgnację jamy ustnej…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

ORALPEACE Clean & Moisture 80 g – naturalny żel na suchość jamy ustnej z Neonisin-e®
ORALPEACE Clean & Moisture 80 g to japoński żel do codziennego mycia zębów i nawilżania jamy ustnej. Formuła z opatentowanym Neonisin-e® nie zawiera fluoru, alkoholu, środków pieniących ani składników ściernych. Szczególnie polecany przy suchości jamy ustnej…
51,90 zł64,88 zł / 100 g -

ORALPEACE Gel antybakteryjny żel stomatologiczny pasta dla psów i kotów na kamień nazębny, 80g
Naturalna pasta do mycia zębów z kompleksem NEONISIN-e dla psów i kotów przeciw kamieniowi nazębnemu
45,00 zł56,25 zł / 100 g -

ORALPEACE Mint naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE NATURAL – Naturalny Spray do Płukania Jamy Ustnej 30 ml
Odkryj innowacyjny japoński spray do pielęgnacji jamy ustnej ORALPEACE Orange 30 ml – połączenie nowoczesnej biotechnologii, naturalnych składników i wygodnej formy stosowania. To delikatny preparat nawilżający z opatentowanym składnikiem Neonisin-e®, opracowanym na bazie badań nad bakteriami…
46,90 zł156,33 zł / 100 ml -

ORALPEACE ORANGE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł

