Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 51 wyników
-

KIN szczoteczka do zębów na dziąsła czerwona
Szczoteczka na dziąsła z małą, trójkątną główką skutecznie dociera do każdego zakamarka jamy ustnej. Średnia twardość włókien delikatnie masuje dziąsła i czyści zęby, a ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową rączką zapewnia wygodę codziennej higieny.
13,30 zł -

KIN szczoteczka do zębów na dziąsła niebieska
Szczoteczka na dziąsła z małą, trójkątną główką skutecznie dociera do każdego zakamarka jamy ustnej. Średnia twardość włókien delikatnie masuje dziąsła i czyści zęby, a ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową rączką zapewnia wygodę codziennej higieny.
13,30 zł -

KIN szczoteczka do zębów na dziąsła zielona
Szczoteczka na dziąsła z małą, trójkątną główką skutecznie dociera do każdego zakamarka jamy ustnej. Średnia twardość włókien delikatnie masuje dziąsła i czyści zęby, a ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową rączką zapewnia wygodę codziennej higieny.
13,30 zł -
Promocja

OrthoKIN 500 ml – płyn dla osób noszacych aparat otrtodontyczny, smak miętowy
ORTHOKIN pasta zapewnia potrójną ochronę jamy ustnej: chroni dziąsła, zęby i aparat ortodontyczny. Skutecznie chroni przed próchnicą, zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej i wzmacnia dziąsła.
Pierwotna cena wynosiła: 36,90 zł.31,90 złAktualna cena wynosi: 31,90 zł.6,38 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,50 zł -

OrthoKIN truskawka-mięta – Płyn do płukania jamy ustnej KIN OrthoKIN 500 ml
Płyn do płukania jamy ustnej KIN OrthoKIN truskawka-mięta 500 ml to specjalistyczny preparat stworzony z myślą o osobach noszących aparat ortodontyczny. Ułatwia codzienną higienę jamy ustnej, docierając do trudno dostępnych miejsc wokół zamków i łuków, gdzie…
41,60 zł8,32 zł / 100 ml -

OrthoKIN wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny to praktyczne rozwiązanie dla osób noszących aparat ortodontyczny. Skutecznie chroni jamę ustną przed podrażnieniami i otarciami, zapewniając komfort na co dzień oraz ulgę już od pierwszego użycia.
20,90 zł -

PerioKIN GEL 125 ml- żel do intensywnej terapii chorób przyzębia i stanów zapalnych dziąseł
Żel na stany zapalne dziąseł, afty i pleśniawki i po inwazyjnych zabiegach stomatologicznych
39,90 zł31,92 zł / 100 ml -
Promocja

PerioKIN Gel 30 ml – żel z chlorheksydyną 0,20% do miejscowej pielęgnacji dziąseł
Żel na stany zapalne dziąseł, afty i pleśniawki i po inwazyjnych zabiegach stomatologicznych Kiedy wybrać PerioKIN Gel? ✓ miejscowe podrażnienie i zaczerwienienie dziąseł ✓ intensywna pielęgnacja przy chorobach przyzębia ✓ po ekstrakcji zęba ✓ po zabiegach…
Pierwotna cena wynosiła: 30,90 zł.28,90 złAktualna cena wynosi: 28,90 zł.96,33 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30,90 zł -

PerioKIN płyn do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną 0,20% CHX – 250ml
PerioKIN to specjalistyczny płyn do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną 0,20%, przeznaczony do skutecznego wsparcia leczenia stanów zapalnych dziąseł i chorób przyzębia. Zapewnia silne działanie antyseptyczne, redukuje płytkę bakteryjną i wspomaga regenerację jamy ustnej – bez…
32,90 zł13,16 zł / 100 ml -
Promocja

PerioKIN Spray 40 ml – spray na dziąsła z chlorheksydyną 0,20% + CPC
Antybakteryjny przeciwzapalny płyn do płukania jamy ustnej w postaci wygodnego w dozowaniu aerozolu. Linia PerioKIN oparta jest na chlorheksydynie w maksymalnej zalecanej dawce, w celu leczenia i ograniczenia stanów zapalnych w jamie ustnej. PerioKIN Spray wykazuje…
Pierwotna cena wynosiła: 41,50 zł.39,90 złAktualna cena wynosi: 39,90 zł.99,75 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 41,50 zł -

PETSIE Large końcówki do mycia zębów dla dużych psów 2 szt
Końcówki PETSIE Large do szczoteczek dla zwierząt powyżej 20 kg. Opakowanie zawiera 2 sztuki.
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE Medium końcówki do mycia zębów dla średnich psów 2 szt
Końcówki wymienne do szczoteczek PETSIE rozmiar Medium dla zwierząt o wadze 10- 20 kg Opakowanie: 2 szt
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE Small końcówki do mycia zębów dla małych psów 2 szt
Końcówki PETSIE Small do szczoteczek dla zwierząt do 10 kg. Opakowanie zawiera 2 sztuki.
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów dużych psów powyżej 20 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów małych psów do 10 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł

