Sklep
Wyświetlanie 17–26 z 26 wyników
-

FALCON Płytka przedsionkowa Nr 1 – korektor zgryzu dla dzieci w wieku 0-3 lat, plastikowa
Płytka przedsionkowa jest aparatem ortodontycznym, czyli wykorzystuje naturalne siły mięśni w celu poprawy wad zgryzu.
12,90 zł -

FALCON Płytka przedsionkowa Nr 2 – korektor zgryzu dla dzieci w wieku 3-5 lat, plastikowa
Płytka przedsionkowa jest aparatem ortodontycznym, czyli wykorzystuje naturalne siły mięśni w celu poprawy wad zgryzu.
12,90 zł -

FALCON Płytka przedsionkowa Nr 3 – korektor zgryzu dla dzieci w wieku 5-7 lat, plastikowa
Płytka przedsionkowa jest aparatem ortodontycznym, czyli wykorzystuje naturalne siły mięśni w celu poprawy wad zgryzu.
12,90 zł -

Fittydent Denture Tablets – tabletki do czyszczenia protez i aparatów ortodontycznych, 32 szt
Tabletki czyszczące FITTYDENT zapewniają utrzymanie protez całkowitych i częściowych, ruchomych aparatów ortodontycznych i retainerów w stanie perfekcyjnie higienicznym dając użytkownikowi miłe uczucie świeżości.
17,90 zł0,56 zł / szt. -

Fittydent Klej do protez 40 g – supermocny, wodoodporny klej do mocowania protez zębowych
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
22,90 zł57,25 zł / 100 g -

Fittydent Klej do protez Sensitive 40 g- wodoodporny klej do protez
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
21,90 zł54,75 zł / 100 g -

FittyDent podściółki do mocowania protez zębowych, 15 szt
Zabezpieczające podściółki do mocowania protez zębowych zapewniają optymalne umocowanie protezy zapobiegając jej przesuwaniu czy zsunięciu.
18,90 zł1,26 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł
