Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 36 wyników
-

GC Tooth Mousse WA – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak waniliowy
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
66,90 zł191,14 zł / 100 ml -

HALITA 575 ml SET – pasta i płyn do płukania jamy ustnej przeciw nieświeżemu zapachowi z ust
Pasta i płyn Halita przeciwdziałają przyczynom powstawania nieświeżego oddechu. Formuła oparta jest na kompleksie zwalczającym bakterie odpowiedzialne za lotne związki siarki, które są główną przyczyną przykrego oddechu. Pasta i płyn zapobiegają również odkładaniu się płytki nazębnej…
49,90 zł -

HALITA Dentaid 500 ml – płyn do płukania ust 24h na nieświeży oddech halitozę
Halita płyn do płukania ust to pierwsza naukowo potwierdzona terapia kontrolująca i zwalczająca przyczyny przykrego zapachu z ust. (CPC 0,05% i 0,14% mleczan cynku, chlorheksydyna)
31,80 zł6,36 zł / 100 ml -

HALITA Dentaid 75 ml – pasta do mycia zębów na halitozę i przyczynę nieświeżego zapachu z ust
Halita pasta do zębów z fluorem to pierwsza naukowo potwierdzona terapia kontrolująca i zwalczająca przyczyny przykrego zapachu z ust. (CPC 0,05% i 0,14% mleczan cynku)
22,90 zł30,53 zł / 100 ml -

Halita skrobaczka do języka biała
Nieświeży oddech w wielu przypadkach ma swoje źródło na powierzchni języka, gdzie gromadzi się najwięcej bakterii. Regularne usuwanie nalotu to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na poprawę higieny jamy ustnej i długotrwałe uczucie świeżości. Skrobaczka do…
14,50 zł -

Halita skrobaczka do języka czerwona
Nieświeży oddech w wielu przypadkach ma swoje źródło na powierzchni języka, gdzie gromadzi się najwięcej bakterii. Regularne usuwanie nalotu to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na poprawę higieny jamy ustnej i długotrwałe uczucie świeżości. Skrobaczka do…
14,50 zł -

Halita skrobaczka do języka niebieska
Nieświeży oddech w wielu przypadkach ma swoje źródło na powierzchni języka, gdzie gromadzi się najwięcej bakterii. Regularne usuwanie nalotu to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na poprawę higieny jamy ustnej i długotrwałe uczucie świeżości. Skrobaczka do…
13,50 zł -

Ionickiss (TESLA) IONPA Medium Blue 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Medium Blue
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Single 2 szt -końcówki jednopęczkowe do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej
Jedopęczkowe końcówki wymienne do szczoteczek jonowo-sonicznych. Końcówka przeznaczona jest do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej z trudno dostępnych obszarów, takich jak: przestrzenie międzyzębowe, wokół implantów czy elementów aparatu ortodontycznego. Polecane do stosowania Pacjentom z problemem kamienia nazębnego…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Soft Pink 2 szt – końcówki do szczoteczek sonicznych, różowe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Miękkie różowe
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA ExtraSoft Pink — supermiękkie końcówki, 2 szt.
Wymienne końcówki do szczoteczek soniczno-jonowych. Przeznaczone są dla Pacjentów wymagających delikatnego szczotkowania zębów z powodu odsłoniętych szyjek zębów czy stanów zapalnych dziąseł. Doskonale sprawdzą się również w przypadku nawracających krwawień dziąseł.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Navy Blue – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowy granat
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Pearl White – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł
