Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 53 wyników
-

Ionickiss/TESLA IONPA Soft Blue 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS/TESLA Miękkie Niebieskie
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss/TESLA IONPA Soft Kids 2 szt – miękkie końcówki do mycia zębów dla dzieci 0-3
Końcówki do szczoteczek IONICKISS dla dzieci zostały stworzone z myślą o skutecznej i delikatnej pielęgnacji młodych zębów. Specjalnie zaprojektowana główka pozwala dokładnie czyścić przestrzenie międzyzębowe oraz linię dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną i dbać o zdrowy…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss/TESLA IONPA Soft Kids 2 szt – miękkie końcówki do mycia zębów dla dzieci 4+
Końcówki do szczoteczek IONICKISS dla dzieci zostały stworzone z myślą o skutecznej i delikatnej pielęgnacji młodych zębów. Specjalnie zaprojektowana główka pozwala dokładnie czyścić przestrzenie międzyzębowe oraz linię dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną i dbać o zdrowy…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss/TESLA Travel Soft 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych TESLA TRAVEL
ońcówki do szczoteczki IONPA Travel zapewniają skuteczne i delikatne czyszczenie zębów każdego dnia. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanej główce dokładnie docierają do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną. Miękkie, antybakteryjne włosie jest łagodne dla…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-21EU (Cordless Enhanced) + 2 końcówki
Waterpik WF-21 Cordless Express to kompaktowy i bezprzewodowy irygator dentystyczny, który skutecznie pomaga usuwać płytkę bakteryjną oraz resztki jedzenia z trudno dostępnych miejsc. Dzięki technologii pulsacyjnego strumienia wody wspiera zdrowie dziąseł i codzienną higienę jamy ustnej…
220,00 zł -
Promocja

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU Black (Cordless Plus) + 3 końcówki
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU BLACK (Cordless Plus) to kompaktowe i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o dokładną higienę jamy ustnej w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, wydajnemu akumulatorowi oraz technologii obrotowej końcówki…
Pierwotna cena wynosiła: 359,00 zł.349,00 złAktualna cena wynosi: 349,00 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 359,00 zł -

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU WHITE (Cordless Plus) + 3 końcówki
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU WHITE (Cordless Plus) to kompaktowe i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o dokładną higienę jamy ustnej w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, wydajnemu akumulatorowi oraz technologii obrotowej końcówki…
349,00 zł -
Promocja

Mara Expert Aktivkohle Plus Sensitive 75ml – pasta z aktywnym węglem do zębów wrażliwych
Pasta z efektem rozjaśniania i ochroną przed nadwrażliwością, gwarantuje głebokie oczyszczanie z ochronną formuła węgla aktywnego.
Pierwotna cena wynosiła: 39,90 zł.37,90 złAktualna cena wynosi: 37,90 zł.50,53 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,90 zł -
Polecamy

Mara Expert Paromed 75 ml – pasta do mycia zębów natychmiastowa ulga dla krwawiących dziąseł
Wysoce skuteczna pasta do mycia zębów Paromed Mara Expert zapobiega stanom zapalnym i krwawieniu dziąseł. Unikalna formuła, w skład której wchodzi 6 ziół oraz sól mineralna. Opracowana przy udziale ekspertów z branży stomatologicznej. Pasta wykazuje czterokrotnie…
34,90 zł46,53 zł / 100 ml -

Mara expert PLAQUE CHECKER 75 ml – pasta do mycia zębów i wykrywania osadu
Medyczna pasta z dodatkiem wskaźnika do kontroli płytki nazębnej. Do codziennego mycia zębów. Przyjazna weganom. Pasta dla osób dorosłych
36,90 zł49,20 zł / 100 ml -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, biała
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, czerwona
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, granatowa
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, niebieska
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, różowa
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g
