Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 36 wyników
-

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

ORALPEACE Clean & Moisture 80 g – naturalny żel na suchość jamy ustnej z Neonisin-e®
ORALPEACE Clean & Moisture 80 g to japoński żel do codziennego mycia zębów i nawilżania jamy ustnej. Formuła z opatentowanym Neonisin-e® nie zawiera fluoru, alkoholu, środków pieniących ani składników ściernych. Szczególnie polecany przy suchości jamy ustnej…
51,90 zł64,88 zł / 100 g -

ORALPEACE Gel antybakteryjny żel stomatologiczny pasta dla psów i kotów na kamień nazębny, 80g
Naturalna pasta do mycia zębów z kompleksem NEONISIN-e dla psów i kotów przeciw kamieniowi nazębnemu
45,00 zł56,25 zł / 100 g -

ORALPEACE Mint naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE NATURAL – Naturalny Spray do Płukania Jamy Ustnej 30 ml
Odkryj innowacyjny japoński spray do pielęgnacji jamy ustnej ORALPEACE Orange 30 ml – połączenie nowoczesnej biotechnologii, naturalnych składników i wygodnej formy stosowania. To delikatny preparat nawilżający z opatentowanym składnikiem Neonisin-e®, opracowanym na bazie badań nad bakteriami…
46,90 zł156,33 zł / 100 ml -

ORALPEACE ORANGE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

Pojemnik IsoDent do czyszczenia i przechowywania aparatów, ochraniaczy i protez
Utrzymanie czystości aparatów ortodontycznych, protez i ochraniaczy na zęby to klucz do zdrowia jamy ustnej i komfortu użytkowania. Pojemnik IsoDent został zaprojektowany z myślą o codziennej wygodzie – umożliwia szybkie, skuteczne i higieniczne czyszczenie oraz bezpieczne…
11,90 zł -

Szczoteczka do protez IsoDent – skuteczne i bezpieczne czyszczenie każdego dnia
Codzienna higiena protez zębowych ma kluczowe znaczenie dla komfortu użytkowania oraz zdrowia jamy ustnej. Szczoteczka do protez IsoDent została zaprojektowana tak, aby zapewnić dokładne, a jednocześnie delikatne czyszczenie wszystkich powierzchni protezy. Ergonomiczna konstrukcja i odpowiednio dobrane…
11,90 zł -

Waterpik Classic Jet Tips JT-100E – Końcówki standardowe do irygatora dentystycznego
Końcówki wymienne do ogólnego użytku. Czyści głęboko między zębami i poniżej linii dziąseł.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik DT-100 Implant Denture Tip końcówki do irygatora do czyszczenia protez i mostów na implantach
Specjalistyczne końcówki DT-100 Denture Tip do większości irygatorów marki Waterpik. Dysze przeznaczone są do czyszczenia mostów i protez osadzonych na implantach zębów.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik Orthodontic Tips OD-100E – Końcówki do irygatora ortodontyczne
Końcówki wymienne ortodontyczne do irygatorów Waterpik. Pęczkowa szczoteczka do czyszczenia wszystkich trudnodostępnych miejsc przy aparatach ortodontycznych oraz dla każdego przy linii dziąseł.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik Pik Pocket Tips PP-100E – Końcówki do irygatora poddziąsłowe
Końcówki wymienne poddziąsłowe do irygatorów Waterpik. Jedyne końcówki stworzone z myślą o osobach posiadających kieszenie przydziąsłowe.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik Plaque Seeker PS-100E — końcówki do irygatora
Końcówki wymienne poddziąsłowe do irygatorów Waterpik. Końcówki do czyszczenia przestrzeni wokół implantów, mostów i koron.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik szczotki TB-100 E – końcówki wymienne do irygatora
Końcówki wymienne szczotki do irygatorów Waterpik: WP-100,WP-112, WP-250E,WP-450,WP-900,WP-112,WP-462, WP-660. Szczotki TB-100 E2 służą do czyszczenia powierzchni zębów i masażu dziąseł. Polecane przy implantach i aparatach ortodontycznych.
45,00 zł22,50 zł / szt.
