Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 38 wyników
-

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

ORALPEACE Clean & Moisture 80 g – naturalny żel na suchość jamy ustnej z Neonisin-e®
ORALPEACE Clean & Moisture 80 g to japoński żel do codziennego mycia zębów i nawilżania jamy ustnej. Formuła z opatentowanym Neonisin-e® nie zawiera fluoru, alkoholu, środków pieniących ani składników ściernych. Szczególnie polecany przy suchości jamy ustnej…
51,90 zł64,88 zł / 100 g -

ORALPEACE Gel antybakteryjny żel stomatologiczny pasta dla psów i kotów na kamień nazębny, 80g
Naturalna pasta do mycia zębów z kompleksem NEONISIN-e dla psów i kotów przeciw kamieniowi nazębnemu
45,00 zł56,25 zł / 100 g -

ORALPEACE Mint naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE NATURAL – Naturalny Spray do Płukania Jamy Ustnej 30 ml
Odkryj innowacyjny japoński spray do pielęgnacji jamy ustnej ORALPEACE Orange 30 ml – połączenie nowoczesnej biotechnologii, naturalnych składników i wygodnej formy stosowania. To delikatny preparat nawilżający z opatentowanym składnikiem Neonisin-e®, opracowanym na bazie badań nad bakteriami…
46,90 zł156,33 zł / 100 ml -

ORALPEACE ORANGE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

Perio-Aid Dentaid 0.05% Active Control 500 ml – płyn do płukania jamy ustnej przeciw kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Maintenance, antybakteryjny płyn przeznaczonym jest do codziennego użytku przy częstych dolegliwościach związanych z jamą ustną
29,90 zł5,98 zł / 100 ml -

Perio-Aid Dentaid 0.12% CHX 75 ml – pasta w formie żelu przeciw krwawieniu dziąseł i kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Gel – pasta do zębów w żelu przeciw płytce nazębnej, zapewnia kompleksową ochronę antybakteryjną jamy ustnej. Skutecznie zwalcza płytkę nazębną i przeciwdziała chorobom dziąseł.
21,90 zł29,20 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 150 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
17,90 zł11,93 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
28,90 zł5,78 zł / 100 ml -

Perio-Aid Protect żel bioadhezyjny z chlorheksydyną i kwasem hialuronowym – pielęgnacja dziąseł 30ml
Perio-Aid Protect to bioadhezyjny żel do pielęgnacji dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej, szczególnie polecany po zabiegach stomatologicznych. Dzięki zawartości chlorheksydyny i kwasu hialuronowego tworzy ochronną warstwę, wspiera regenerację oraz pomaga ograniczyć rozwój bakterii.
44,60 zł148,67 zł / 100 ml -

Przyłbica ochronna na twarz
Przyłbica na gumkę z gąbką w części czołowej. Opakowanie: 1 szt.
25,00 zł -

Pudełko 1 szt do nakładek na bruksizm i nakładek do wybielania, niskie 75x65x28
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 75×65, wysokość 28. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
3,50 zł3,50 zł / szt. -

Pudełko 1 szt do nakładek na protezy i aparaty ruchome ortodontyczne, wysokie 80x70x45
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu protez zębowych, ruchomych aparatów ortodontycznych, nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 80x70, wysokość 45. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
4,50 zł4,50 zł / szt.
