Sklep
Wyświetlanie 17–27 z 27 wyników
-

BIOREPAIR Wrażliwe Zęby ADVANCED 75 ml – remineralizująca pasta do mycia wrażliwych zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
22,90 zł30,53 zł / 100 ml -

Blaupunkt ACC024 końcówki wymienne do szczoteczek sonicznych DTS601, DTS511
Końcówki wymienne do szczoteczek marki Blaupunkt model DTS511, DTS601. Końcówki mają dwie długości włosia przez co dokładniej penetrują trudniej dostępne przestrzenie w jamie ustnej.
19,90 zł9,95 zł / szt. -

Blaupunkt ACC035 Ortho końcówki do irygatora dentystycznego z włosiem do usuwania płytki nazębnej, 2 sztuki
Końcówki pęczkowe do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej do irygatora DIR 501 marki Blaupunkt. Polecane przy implantach i stałych aparatach ortodontycznych.
29,00 zł14,50 zł / szt. -

Blaupunkt ACC067 końcówki wymienne do szczoteczek sonicznych 2 sztuki
Końcówki wymienne Blaupunkt do szczoteczek: DTS601, DTS511, DTS711
29,00 zł14,50 zł / szt. -

Blaupunkt Standard TIPS ACC026 końcówki do irygatora dentystycznego Blaupunkt DIR501, 2 szt
Standardowe końcówki do irygatora bezprzewodowego Blaupunkt DIR501. Dedykowane co codziennego czyszczenia zębów.
29,00 zł14,50 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

ROYAL DENTA Gold 130g – ochronna pasta do mycia zębów z czystym złotem wzmacniająca dziąsła
Pasta Royal Gold jest przeznaczona do wzmocnienia i ochrony dziąseł
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA JEJU 130 g – pasta ze złotem do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej
Pasta do codziennej kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. Chroni zęby oraz dziąsła.
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA SILVER 130g – pasta do zębów z cząsteczkami srebra o działaniu wybielającym i antybakteryjnym
Pasta usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa zębów. Zawiera w składzie czyste srebro.
69,90 zł53,77 zł / 100 g
