Sklep
Wyświetlanie 17–26 z 26 wyników
-

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

PETSIE Large końcówki do mycia zębów dla dużych psów 2 szt
Końcówki PETSIE Large do szczoteczek dla zwierząt powyżej 20 kg. Opakowanie zawiera 2 sztuki.
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE Medium końcówki do mycia zębów dla średnich psów 2 szt
Końcówki wymienne do szczoteczek PETSIE rozmiar Medium dla zwierząt o wadze 10- 20 kg Opakowanie: 2 szt
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE Small końcówki do mycia zębów dla małych psów 2 szt
Końcówki PETSIE Small do szczoteczek dla zwierząt do 10 kg. Opakowanie zawiera 2 sztuki.
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów dużych psów powyżej 20 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów małych psów do 10 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów średnich psów 10 -20 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

REHASPLINT HARD 60 SHORE niebieski – szyna zgryzowa, silny bruksizm
Szyna okluzyjna do leczenia dolegliwości związanych z CMD. Ułatwia rozluźnienie mięśni i przeciwdziała skutkom związanym z zaciskaniem mięśni żuchwy.
107,90 zł -

REHASPLINT MEDIUM 50 SHORE clear – szyna zgryzowa, standardowa
Szyna okluzyjna do leczenia dolegliwości związanych z CMD. Następca Aqualizera
107,90 zł -

REHASPLINT SOFT 40 SHORE różowa – szyna zgryzowa, ORTO + wrażliwi pacjenci
Szyna okluzyjna do leczenia dolegliwości związanych z CMD. Następca Aqualizera
107,90 zł
