Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 51 wyników
-

Ionickiss/TESLA Travel Soft 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych TESLA TRAVEL
ońcówki do szczoteczki IONPA Travel zapewniają skuteczne i delikatne czyszczenie zębów każdego dnia. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanej główce dokładnie docierają do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną. Miękkie, antybakteryjne włosie jest łagodne dla…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

PETSIE Large końcówki do mycia zębów dla dużych psów 2 szt
Końcówki PETSIE Large do szczoteczek dla zwierząt powyżej 20 kg. Opakowanie zawiera 2 sztuki.
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE Medium końcówki do mycia zębów dla średnich psów 2 szt
Końcówki wymienne do szczoteczek PETSIE rozmiar Medium dla zwierząt o wadze 10- 20 kg Opakowanie: 2 szt
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE Small końcówki do mycia zębów dla małych psów 2 szt
Końcówki PETSIE Small do szczoteczek dla zwierząt do 10 kg. Opakowanie zawiera 2 sztuki.
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów dużych psów powyżej 20 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów małych psów do 10 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów średnich psów 10 -20 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

TELLO 3940 MEDIUM – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z gęstym włosiem
Średnio miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
16,90 zł -

TELLO 3940 TRIO średnio miękka szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem – 3 szt kolorowe
Średnio miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
48,90 zł16,30 zł / szt. -
Polecamy

TELLO 4480 Junior Blue 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Green 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Orange 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Doskonałe szczoteczki Tello 4480 przeznaczone są do mycia zębów mlecznych i stałych. Niezwykle gęste włosie bardzo dokładnie usuwa płytkę nazębną z powierzchni zębów bez ryzyka podrażnienia lub uszkodzenia dziąseł. Szwajcarskie szczoteczki Tello dedykowane są od 6…
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Pink 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt.
