Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 36 wyników
-

Klips do pudełka ortodontycznego
Klips z zapięciem do pudełka ortodontycznego
2,90 zł -

Linijka papierowa 1 szt – nagroda dla Dzielnego Pacjenta
Papierowa linijka z tabliczką mnożenia na odwrocie. Jedna sztuka, wzór losowy.
0,45 zł0,45 zł / szt. -

MARVIS Sinuous Lily 75 ml – pasta do mycia zębów o o smaku mięty z nutą Lilli
Odświeżająca pasta do mycia zębów o unikalnym smaku mięty z nutą Lilli. Zapewnia przyjemne doznania smakowe i długotrwałe uczucie świeżości
25,90 zł34,53 zł / 100 ml -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

NaturDent klej do protez naturalny 40g
Pół-krem do mocowania protez na bazie żywicy sosnowej pewnie utrzymuje protezę przez cały dzień.
24,50 zł61,25 zł / 100 g -
Promocja

NaturDent wegańskie tabletki czyszczące do protez i aparatów/nakładek ortodontycznych, 48 szt
Tabletki czyszczące NaturDent Cleanising Tablets dzięki formule pH9 są delikatne dla czyszczonych powierzchni. Unikatowa formuła jest bezpieczna dla elementów metalowych i akrylowych, nie rysują i nie przebarwiają protez, aparatów i nakładek ortodontycznych. Przeznaczone do codziennego użytku.
Pierwotna cena wynosiła: 20,90 zł.19,90 złAktualna cena wynosi: 19,90 zł.0,41 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,90 zł -

ORAL-B Essential Floss – woskowana miętowa nić dentystyczna 50 m
Woskowana nić dentystyczna Oral-B Essential Floss usuwa płytkę nazębną tam, gdzie nie dociera szczoteczka.
11,90 zł0,24 zł / m -

Oral-B Pro-Expert Advanced 50 m Mint – woskowana nić dentystyczna o smaku miętowym
Oral-b Pro-Expert Advanced to zaawansowana nić dentystyczna z mikroteksturą aby zapewnić delikatną i skuteczną higienę przestrzeni między zębami. Jedwabista struktura gładko przesuwa się w czyszczonej przestrzeni, skutecznie usuwając płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Pozostawia przyjemne uczucie…
17,90 zł0,36 zł / m -

Oral-B, Pro-Expert Advanced, nić do zębów o neutralnym smaku, 50m
Oral-b Pro-Expert Advanced to zaawansowana nić dentystyczna z mikroteksturą aby zapewnić delikatną i skuteczną higienę przestrzeni między zębami. Jedwabista struktura gładko przesuwa się w czyszczonej przestrzeni, skutecznie usuwając płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Smak neutralny.
17,90 zł0,36 zł / m -

Przyłbica ochronna na twarz
Przyłbica na gumkę z gąbką w części czołowej. Opakowanie: 1 szt.
25,00 zł -

Pudełko 1 szt do nakładek na bruksizm i nakładek do wybielania, niskie 75x65x28
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 75×65, wysokość 28. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
3,50 zł3,50 zł / szt. -

Pudełko 1 szt do nakładek na protezy i aparaty ruchome ortodontyczne, wysokie 80x70x45
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu protez zębowych, ruchomych aparatów ortodontycznych, nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 80x70, wysokość 45. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
4,50 zł4,50 zł / szt. -

Pudełko 1 szt na protezy i aparaty ruchome ortodontyczne, średnie 80x70x40
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu protez zębowych, ruchomych aparatów ortodontycznych, nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 80x70, wysokość 40. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
3,50 zł3,50 zł / szt. -

Smilepen SonicWhite LED 2 szt – końcówki wymienne
Końcówki wymienne do szczoteczki Smilepen SonicBlue/SonicWhite w wersji 2.0 Końcówki wyposażone są we włókna węglowe i diody LED Wave Light, które wzmacniają efekt czyszczenia zębów z przebarwień szkliwa. Opakowanie: 2 szt
59,00 zł29,50 zł / szt.
