Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 126 wyników
-

Dropsy z ksylitolem – mix smaków- mięta, wiśnia, melon- 10 szt.
Dropsy z ksylitolem to smaczna alternatywa dla tradycyjnych cukierków zawierających cukier. Są słodzone w 94% ksylitolem i dostępne w praktycznym zestawie 10 dropsów w różnych smakach. 🌿✨ Ksylitol to substancja słodząca, która zamiast cukru pomaga w…
8,50 zł0,85 zł / szt. -

Happy Morning Xylitol – jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą i ksylitolem, 1 szt.
Indywidualnie pakowana jednorazowa szczoteczka do zębów z włosiem nasączonym pastą z ksylitolem. Gotowa do użycia bez konieczności zabierania osobnej tubki pasty. Idealna do podróży, pracy, hotelu, gabinetu lub dla gości. Cena dotyczy 1 sztuki. ✓ gotowa…
1,99 zł1,99 zł / szt. -

Jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą HAPPY MORNING Travel Kit miękka
HAPPY MORNING Travel Kit to praktyczny zestaw jednorazowej szczoteczki do zębów z miętową pastą, stworzony z myślą o wygodnej higienie jamy ustnej poza domem. 🦷🌿 Miękkie włosie delikatnie oczyszcza zęby, a kompaktowa główka o długości 2,5…
3,49 zł -

Jednorazowe szczoteczki do zębów Happy Morning nasączone pastą miękkie
🦷 Jednorazowe szczoteczki do zębów Happy Morning z pastą miętową to praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o higienę jamy ustnej w każdej sytuacji. Nasączone pastą i gotowe do natychmiastowego użycia, doskonale sprawdzają się w…
1,30 zł -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Ortho 2 szt. – ortodontyczne
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Ortho 2 szt. to specjalistyczne akcesoria stworzone z myślą o osobach noszących aparaty ortodontyczne, implanty oraz protezy zębowe. Dzięki precyzyjnie ukierunkowanemu strumieniowi wody skutecznie docierają do trudno dostępnych miejsc wokół zamków,…
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Perio 2 szt. – do stanów zapalnych w jamie ustnej
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Perio 2 szt. to specjalistyczne akcesoria stworzone z myślą o osobach borykających się ze stanami zapalnymi dziąseł, nadwrażliwością czy krwawieniem podczas szczotkowania. Dedykowane do irygatora Smilesonic H2O, umożliwiają precyzyjne oczyszczanie obszarów…
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Plaque 2 szt. – do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Plaque 2 szt. to specjalistyczne dysze zaprojektowane z myślą o dokładnym oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych, implantów i mostków dentystycznych. Dedykowane do irygatora Smilesonic H2O, umożliwiają precyzyjne usuwanie bakterii i resztek pokarmowych z…
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Standard 2 szt. – do codziennego czyszczenia
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Standard 2 szt. to podstawowe, ale niezwykle skuteczne akcesoria do codziennej higieny jamy ustnej. Dedykowane do irygatora Smilesonic H2O, umożliwiają łatwe i precyzyjne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, usuwanie płytki nazębnej i resztek…
36,00 zł18,00 zł / szt. -

Końcówki Smilesonic SupremeWhite 2 szt. intensywnie wybielające
Końcówki do szczoteczki sonicznej Smilesonic SupremeWhite 2 szt. to innowacyjne akcesoria stworzone z myślą o osobach pragnących lśniącego, białego uśmiechu. Wyposażone w twarde i gęsto ułożone włókna, skutecznie usuwają przebarwienia powstałe po kawie, herbacie czy czerwonym…
48,00 zł24,00 zł / szt. -

MIRADENT AQUAMED pasta w żelu na suchość jamy ustnej, 100ml
Suchość jamy ustnej to problem, który może znacząco obniżać komfort codziennego funkcjonowania. Uczucie lepkości w ustach, pieczenie błony śluzowej czy trudności podczas mówienia i przełykania mogą pojawiać się zarówno okresowo, jak i przewlekle. ŻEL AQUAMED został…
45,90 zł45,90 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml -

MIRADENT Brillant AntiFog – lusterko stomatologiczne z tworzywa, 1 szt niebieskie
Lusterko stomatologiczne do kontroli stanu jamy ustnej.
4,50 zł4,50 zł / szt. -

Miradent Halitosis Spray 15 ml – spray na nieświeży oddech z ksylitolem
Miradent Halitosis Spray to kompaktowy spray do jamy ustnej zapewniający szybkie i długotrwałe odświeżenie oddechu. Zawiera ksylitol i nie zawiera alkoholu. Precyzyjny aplikator umożliwia skierowanie preparatu bezpośrednio na powierzchnię języka. Małe opakowanie 15 ml idealnie sprawdzi…
22,90 zł152,67 zł / 100 ml -

Miradent I-Prox Care Set zestaw do samokontroli jamy ustnej, lusterko+kireta + szczoteczka jednopęczkowa
Zestaw pozwalający na samokontrolę stomatologiczną w warunkach domowych.
39,90 zł -

Miradent I-PROX P- szczotka pęczkowa do precyzyjnego czyszczenia kieszonek dziąsłowych
I-PROX P to specjalistyczna szczotka pęczkowa do precyzyjnego czyszczenia trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Dzięki punktowo zakończonemu włosiu umożliwia dokładną pielęgnację kieszonek dziąsłowych, brodawek międzyzębowych oraz obszarów wzdłuż przyzębia. 🪥 Ergonomiczny i wydłużony uchwyt zapewnia…
21,30 zł

