Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 38 wyników
-

FrezyDERM Sensiteeth 50 ml – ochronna pasta dla dzieci od 6 roku życia z wapniem i fluorem, smak truskawkowy
1000 ppm F. Pasta z fluorem dla dzieci do codziennego użycia od 6 roku życia. Wzmacnia i chroni szkliwo zębów.
29,20 zł58,40 zł / 100 ml -

Frezyderm Sensitive 75 ml – pasta do zębów wrażliwych, redukująca nadwrażliwość i chroniąca przed próchnicą
Poznaj Frezyderm Sensitive 75 ml – specjalistyczną pastę do zębów przeznaczoną dla osób z wrażliwymi zębami. Jej innowacyjna formuła skutecznie redukuje nadwrażliwość, chroni szkliwo przed próchnicą oraz wspiera zdrowie dziąseł. Dzięki połączeniu cytrynianu potasu, fluorków i…
35,90 zł47,87 zł / 100 ml -

FrezyDERM Whitening pasta eliminująca przebarwienia ze szkliwa zębów, 75 ml
Pasta do zębów, która rozjaśnia szkliwo zębów poprzez eliminacje trwałych i półtrwałych przebarwień oraz plam.
36,90 zł49,20 zł / 100 ml -

HS Eurospet Plus 100 ml – krem łagodzący podrażnienia skóry rąk
Krem pielęgnacyjny do rąk o szybkim i długotrwałym działaniu. Przynosi wyraźnie odczuwalną ulgę skórze i nie pozostawia tłustego filtru.
22,90 zł22,90 zł / 100 ml -

Klips do pudełka ortodontycznego
Klips z zapięciem do pudełka ortodontycznego
2,90 zł -

Linijka papierowa 1 szt – nagroda dla Dzielnego Pacjenta
Papierowa linijka z tabliczką mnożenia na odwrocie. Jedna sztuka, wzór losowy.
0,45 zł0,45 zł / szt. -

MARVIS Sinuous Lily 75 ml – pasta do mycia zębów o o smaku mięty z nutą Lilli
Odświeżająca pasta do mycia zębów o unikalnym smaku mięty z nutą Lilli. Zapewnia przyjemne doznania smakowe i długotrwałe uczucie świeżości
25,90 zł34,53 zł / 100 ml -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Przyłbica ochronna na twarz
Przyłbica na gumkę z gąbką w części czołowej. Opakowanie: 1 szt.
25,00 zł -

Pudełko 1 szt do nakładek na bruksizm i nakładek do wybielania, niskie 75x65x28
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 75×65, wysokość 28. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
3,50 zł3,50 zł / szt. -

Pudełko 1 szt do nakładek na protezy i aparaty ruchome ortodontyczne, wysokie 80x70x45
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu protez zębowych, ruchomych aparatów ortodontycznych, nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 80x70, wysokość 45. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
4,50 zł4,50 zł / szt. -

Pudełko 1 szt na protezy i aparaty ruchome ortodontyczne, średnie 80x70x40
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu protez zębowych, ruchomych aparatów ortodontycznych, nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 80x70, wysokość 40. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
3,50 zł3,50 zł / szt. -

ROYAL DENTA Gold 130g – ochronna pasta do mycia zębów z czystym złotem wzmacniająca dziąsła
Pasta Royal Gold jest przeznaczona do wzmocnienia i ochrony dziąseł
69,90 zł53,77 zł / 100 g

