Sklep
Wyświetlanie 17–30 z 30 wyników
-

GC Tooth Mousse 4 x 40 g Mięta + Truskawka + Tutti-Frutti + Melon – zestaw 4 szt.
GC Tooth Mousse – zestaw 4 szt. Mięta + Truskawka + Tutti-Frutti + Melon Zestaw czterech pełnowymiarowych kremów GC Tooth Mousse w czterech smakach. Produkt zawiera kompleks RECALDENT™ (CPP-ACP) i nie zawiera fluoru. W zestawie: 1…
267,90 zł167,44 zł / 100 g -

GC Tooth Mousse ME – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak melon
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
65,90 zł188,29 zł / 100 ml -

GC Tooth Mousse Truskawka – pasta bez fluoru płynne szkliwo, smak truskawka
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
67,90 zł194,00 zł / 100 ml -

GC Tooth Mousse TU – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak owoce tutti-frutti
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
66,90 zł191,14 zł / 100 ml -

GC Tooth Mousse WA – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak waniliowy
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
66,90 zł191,14 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED pasta w żelu na suchość jamy ustnej, 100ml
Suchość jamy ustnej to problem, który może znacząco obniżać komfort codziennego funkcjonowania. Uczucie lepkości w ustach, pieczenie błony śluzowej czy trudności podczas mówienia i przełykania mogą pojawiać się zarówno okresowo, jak i przewlekle. ŻEL AQUAMED został…
45,90 zł45,90 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml -

Miradent Xylitol Drops BOX – cukierki z ksylitolem bez cukru, MIX 3 smaków, 100 szt.
Miradent Xylitol Drops BOX to duże opakowanie 100 bezcukrowych dropsów z ksylitolem w trzech smakach: wiśnia, melon i mięta. Każdy drops jest pakowany osobno, dlatego zestaw świetnie sprawdzi się w domu, gabinecie, recepcji czy biurze. Aż…
79,90 zł0,80 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

ROYAL DENTA Gold 130g – ochronna pasta do mycia zębów z czystym złotem wzmacniająca dziąsła
Pasta Royal Gold jest przeznaczona do wzmocnienia i ochrony dziąseł
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA JEJU 130 g – pasta ze złotem do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej
Pasta do codziennej kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. Chroni zęby oraz dziąsła.
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA SILVER 130g – pasta do zębów z cząsteczkami srebra o działaniu wybielającym i antybakteryjnym
Pasta usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa zębów. Zawiera w składzie czyste srebro.
69,90 zł53,77 zł / 100 g
