Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 33 wyników
-

BEYOND Charcoal & Sea Salt 130 g – wybielająca pasta do mycia zębów z węglem i solą morską
Profesjonalna pasta usuwająca przebarwienia ze szkliwa z węglem i solą morską.
33,90 zł26,08 zł / 100 g -

BEYOND MATCHA 130 g – wybielająco- antybakteryjna pasta do mycia zębów z Matcha
Profesjonalna pasta wybielająca usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa.
33,90 zł26,08 zł / 100 g -

BEYOND Pearl White Advanced 130 g – profesjonalna pasta wybielająca z hydroksyapatytem
Profesjonalna pasta wybielająca amerykańskiego producenta środków do wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Pasta Beyond Advanced usuwa przebarwienia z powierzchni szkliwa zębów oraz zabezpiecza je powstawaniem nowych plam. Specjalnie opracowana formuła wzmacnia szkliwo zębów oraz przeciwdziała odkładaniu…
43,90 zł33,77 zł / 100 g -

BEYOND Pearl White Sensitive Formula wybielająca pasta do mycia zębów z nadwrażliwością 130g
Profesjonalna pasta wybielająca usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa. Dedykowana osobom z wrażliwym szkliwem.
39,90 zł30,69 zł / 100 g -

Irygator stacjonarny AQUAJET LD-A8 – skuteczne czyszczenie zębów i dziąseł dla dzieci
Zadbaj o dokładną higienę jamy ustnej każdego dnia z irygatorem LD-A8. Nowoczesny strumień pulsującej wody skutecznie pomaga usuwać resztki jedzenia, osad nazębny i zanieczyszczenia z przestrzeni międzyzębowych, docierając do miejsc trudno dostępnych dla tradycyjnej szczoteczki. Płynna…
209,00 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Piksters Dental Floss 30 m – woskowana, wytrzymała nić dentystyczna
Piksters Dental Floss to cienka, woskowana i wyjątkowo wytrzymała nić dentystyczna przeznaczona do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Dzięki mocnej konstrukcji jest odporna na strzępienie i zrywanie, a warstwa wosku ułatwia płynne przesuwanie nici pomiędzy zębami. Długość:…
10,99 zł0,37 zł / m -

PIKSTERS Gorilla Floss ultramocna nić dentystyczna, 30 m
Mocna woskowana nić dentystyczna
9,99 zł0,33 zł / m -

PIKSTERS Regular 0 – szczoteczki międzyzębowe SMALL 0.35, szare 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 2 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, białe 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 3 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, żółte 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 4 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, czerwone 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular MIX Varienty Pack – szczoteczki międzyzębowe miks rozmiarów 00-6, 8 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,90 zł1,86 zł / szt. -

PIKSTERS Sizing Probe 1szt. – sonda plastikowa wielokrotnego użytku do szczoteczek międzyzębowych
Sonda do mierzenia rozmiarów przestrzeni między zębami zapewnia idealne dopasowanie rozmiaru szczoteczki międzyzbowej Piksters/Acclean by Piksters
15,50 zł15,50 zł / szt.
