Sklep
Wyświetlanie 17–29 z 29 wyników
-

BIOREPAIR Wrażliwe Zęby ADVANCED 75 ml – remineralizująca pasta do mycia wrażliwych zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
22,90 zł30,53 zł / 100 ml -

Fittydent Denture Tablets – tabletki do czyszczenia protez i aparatów ortodontycznych, 32 szt
Tabletki czyszczące FITTYDENT zapewniają utrzymanie protez całkowitych i częściowych, ruchomych aparatów ortodontycznych i retainerów w stanie perfekcyjnie higienicznym dając użytkownikowi miłe uczucie świeżości.
17,90 zł0,56 zł / szt. -

Fittydent Klej do protez 40 g – supermocny, wodoodporny klej do mocowania protez zębowych
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
22,90 zł57,25 zł / 100 g -

Fittydent Klej do protez Sensitive 40 g- wodoodporny klej do protez
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
21,90 zł54,75 zł / 100 g -

FittyDent podściółki do mocowania protez zębowych, 15 szt
Zabezpieczające podściółki do mocowania protez zębowych zapewniają optymalne umocowanie protezy zapobiegając jej przesuwaniu czy zsunięciu.
18,90 zł1,26 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Perio-Aid Dentaid 0.05% Active Control 500 ml – płyn do płukania jamy ustnej przeciw kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Maintenance, antybakteryjny płyn przeznaczonym jest do codziennego użytku przy częstych dolegliwościach związanych z jamą ustną
29,90 zł5,98 zł / 100 ml -

Perio-Aid Dentaid 0.12% CHX 75 ml – pasta w formie żelu przeciw krwawieniu dziąseł i kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Gel – pasta do zębów w żelu przeciw płytce nazębnej, zapewnia kompleksową ochronę antybakteryjną jamy ustnej. Skutecznie zwalcza płytkę nazębną i przeciwdziała chorobom dziąseł.
21,90 zł29,20 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 150 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
17,90 zł11,93 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
28,90 zł5,78 zł / 100 ml -

Perio-Aid Protect żel bioadhezyjny z chlorheksydyną i kwasem hialuronowym – pielęgnacja dziąseł 30ml
Perio-Aid Protect to bioadhezyjny żel do pielęgnacji dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej, szczególnie polecany po zabiegach stomatologicznych. Dzięki zawartości chlorheksydyny i kwasu hialuronowego tworzy ochronną warstwę, wspiera regenerację oraz pomaga ograniczyć rozwój bakterii.
44,60 zł148,67 zł / 100 ml
