Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 33 wyników
-

GC Tooth Mousse ME – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak melon
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
65,90 zł188,29 zł / 100 ml -

GC Tooth Mousse Truskawka – pasta bez fluoru płynne szkliwo, smak truskawka
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
67,90 zł194,00 zł / 100 ml -

GC Tooth Mousse TU – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak owoce tutti-frutti
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
66,90 zł191,14 zł / 100 ml -

GC Tooth Mousse WA – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak waniliowy
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
66,90 zł191,14 zł / 100 ml -

Ionickiss (TESLA) IONPA Medium Blue 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Medium Blue
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Single 2 szt -końcówki jednopęczkowe do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej
Jedopęczkowe końcówki wymienne do szczoteczek jonowo-sonicznych. Końcówka przeznaczona jest do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej z trudno dostępnych obszarów, takich jak: przestrzenie międzyzębowe, wokół implantów czy elementów aparatu ortodontycznego. Polecane do stosowania Pacjentom z problemem kamienia nazębnego…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Soft Pink 2 szt – końcówki do szczoteczek sonicznych, różowe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Miękkie różowe
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA ExtraSoft Pink — supermiękkie końcówki, 2 szt.
Wymienne końcówki do szczoteczek soniczno-jonowych. Przeznaczone są dla Pacjentów wymagających delikatnego szczotkowania zębów z powodu odsłoniętych szyjek zębów czy stanów zapalnych dziąseł. Doskonale sprawdzą się również w przypadku nawracających krwawień dziąseł.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

ORAL-B Essential Floss – woskowana miętowa nić dentystyczna 50 m
Woskowana nić dentystyczna Oral-B Essential Floss usuwa płytkę nazębną tam, gdzie nie dociera szczoteczka.
11,90 zł0,24 zł / m -

Oral-B Pro-Expert Advanced 50 m Mint – woskowana nić dentystyczna o smaku miętowym
Oral-b Pro-Expert Advanced to zaawansowana nić dentystyczna z mikroteksturą aby zapewnić delikatną i skuteczną higienę przestrzeni między zębami. Jedwabista struktura gładko przesuwa się w czyszczonej przestrzeni, skutecznie usuwając płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Pozostawia przyjemne uczucie…
17,90 zł0,36 zł / m -

Oral-B, Pro-Expert Advanced, nić do zębów o neutralnym smaku, 50m
Oral-b Pro-Expert Advanced to zaawansowana nić dentystyczna z mikroteksturą aby zapewnić delikatną i skuteczną higienę przestrzeni między zębami. Jedwabista struktura gładko przesuwa się w czyszczonej przestrzeni, skutecznie usuwając płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Smak neutralny.
17,90 zł0,36 zł / m -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Navy Blue – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowy granat
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Pearl White – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA TRAVEL BLACK – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowa czerń
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł -

TESLA TRAVEL PEARL WHITE – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł -

TESLA TRAVEL RED – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, wiśniowa czerwień
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł
