Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 91 wyników
-

FrezyDERM Sensiteeth 50 ml – ochronna pasta dla dzieci od 6 roku życia z wapniem i fluorem, smak truskawkowy
1000 ppm F. Pasta z fluorem dla dzieci do codziennego użycia od 6 roku życia. Wzmacnia i chroni szkliwo zębów.
29,20 zł58,40 zł / 100 ml -

Frezyderm Sensitive 75 ml – pasta do zębów wrażliwych, redukująca nadwrażliwość i chroniąca przed próchnicą
Poznaj Frezyderm Sensitive 75 ml – specjalistyczną pastę do zębów przeznaczoną dla osób z wrażliwymi zębami. Jej innowacyjna formuła skutecznie redukuje nadwrażliwość, chroni szkliwo przed próchnicą oraz wspiera zdrowie dziąseł. Dzięki połączeniu cytrynianu potasu, fluorków i…
35,90 zł47,87 zł / 100 ml -

FrezyDERM Whitening pasta eliminująca przebarwienia ze szkliwa zębów, 75 ml
Pasta do zębów, która rozjaśnia szkliwo zębów poprzez eliminacje trwałych i półtrwałych przebarwień oraz plam.
36,90 zł49,20 zł / 100 ml -

HALITA 575 ml SET – pasta i płyn do płukania jamy ustnej przeciw nieświeżemu zapachowi z ust
Pasta i płyn Halita przeciwdziałają przyczynom powstawania nieświeżego oddechu. Formuła oparta jest na kompleksie zwalczającym bakterie odpowiedzialne za lotne związki siarki, które są główną przyczyną przykrego oddechu. Pasta i płyn zapobiegają również odkładaniu się płytki nazębnej…
49,90 zł -

HALITA Dentaid 500 ml – płyn do płukania ust 24h na nieświeży oddech halitozę
Halita płyn do płukania ust to pierwsza naukowo potwierdzona terapia kontrolująca i zwalczająca przyczyny przykrego zapachu z ust. (CPC 0,05% i 0,14% mleczan cynku, chlorheksydyna)
31,80 zł6,36 zł / 100 ml -

HALITA Dentaid 75 ml – pasta do mycia zębów na halitozę i przyczynę nieświeżego zapachu z ust
Halita pasta do zębów z fluorem to pierwsza naukowo potwierdzona terapia kontrolująca i zwalczająca przyczyny przykrego zapachu z ust. (CPC 0,05% i 0,14% mleczan cynku)
22,90 zł30,53 zł / 100 ml -

Halita skrobaczka do języka biała
Nieświeży oddech w wielu przypadkach ma swoje źródło na powierzchni języka, gdzie gromadzi się najwięcej bakterii. Regularne usuwanie nalotu to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na poprawę higieny jamy ustnej i długotrwałe uczucie świeżości. Skrobaczka do…
14,50 zł -

Halita skrobaczka do języka czerwona
Nieświeży oddech w wielu przypadkach ma swoje źródło na powierzchni języka, gdzie gromadzi się najwięcej bakterii. Regularne usuwanie nalotu to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na poprawę higieny jamy ustnej i długotrwałe uczucie świeżości. Skrobaczka do…
14,50 zł -

Halita skrobaczka do języka niebieska
Nieświeży oddech w wielu przypadkach ma swoje źródło na powierzchni języka, gdzie gromadzi się najwięcej bakterii. Regularne usuwanie nalotu to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na poprawę higieny jamy ustnej i długotrwałe uczucie świeżości. Skrobaczka do…
13,50 zł -

Happy Morning Xylitol – jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą i ksylitolem, 1 szt.
Indywidualnie pakowana jednorazowa szczoteczka do zębów z włosiem nasączonym pastą z ksylitolem. Gotowa do użycia bez konieczności zabierania osobnej tubki pasty. Idealna do podróży, pracy, hotelu, gabinetu lub dla gości. Cena dotyczy 1 sztuki. ✓ gotowa…
1,99 zł1,99 zł / szt. -

Jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą HAPPY MORNING Travel Kit miękka
HAPPY MORNING Travel Kit to praktyczny zestaw jednorazowej szczoteczki do zębów z miętową pastą, stworzony z myślą o wygodnej higienie jamy ustnej poza domem. 🦷🌿 Miękkie włosie delikatnie oczyszcza zęby, a kompaktowa główka o długości 2,5…
3,49 zł -

Jednorazowe szczoteczki do zębów Happy Morning nasączone pastą miękkie
🦷 Jednorazowe szczoteczki do zębów Happy Morning z pastą miętową to praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o higienę jamy ustnej w każdej sytuacji. Nasączone pastą i gotowe do natychmiastowego użycia, doskonale sprawdzają się w…
1,30 zł -

MIRADENT AQUAMED pasta w żelu na suchość jamy ustnej, 100ml
Suchość jamy ustnej to problem, który może znacząco obniżać komfort codziennego funkcjonowania. Uczucie lepkości w ustach, pieczenie błony śluzowej czy trudności podczas mówienia i przełykania mogą pojawiać się zarówno okresowo, jak i przewlekle. ŻEL AQUAMED został…
45,90 zł45,90 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml


