Sklep
Wyświetlanie 17–31 z 31 wyników
-

FrezyDERM Sensiteeth 50 ml – ochronna pasta dla dzieci od 6 roku życia z wapniem i fluorem, smak truskawkowy
1000 ppm F. Pasta z fluorem dla dzieci do codziennego użycia od 6 roku życia. Wzmacnia i chroni szkliwo zębów.
29,20 zł58,40 zł / 100 ml -

Frezyderm Sensitive 75 ml – pasta do zębów wrażliwych, redukująca nadwrażliwość i chroniąca przed próchnicą
Poznaj Frezyderm Sensitive 75 ml – specjalistyczną pastę do zębów przeznaczoną dla osób z wrażliwymi zębami. Jej innowacyjna formuła skutecznie redukuje nadwrażliwość, chroni szkliwo przed próchnicą oraz wspiera zdrowie dziąseł. Dzięki połączeniu cytrynianu potasu, fluorków i…
35,90 zł47,87 zł / 100 ml -

FrezyDERM Whitening pasta eliminująca przebarwienia ze szkliwa zębów, 75 ml
Pasta do zębów, która rozjaśnia szkliwo zębów poprzez eliminacje trwałych i półtrwałych przebarwień oraz plam.
36,90 zł49,20 zł / 100 ml -
Promocja

Mara Expert Aktivkohle Plus Sensitive 75ml – pasta z aktywnym węglem do zębów wrażliwych
Pasta z efektem rozjaśniania i ochroną przed nadwrażliwością, gwarantuje głebokie oczyszczanie z ochronną formuła węgla aktywnego.
Pierwotna cena wynosiła: 39,90 zł.37,90 złAktualna cena wynosi: 37,90 zł.50,53 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,90 zł -
Polecamy

Mara Expert Paromed 75 ml – pasta do mycia zębów natychmiastowa ulga dla krwawiących dziąseł
Wysoce skuteczna pasta do mycia zębów Paromed Mara Expert zapobiega stanom zapalnym i krwawieniu dziąseł. Unikalna formuła, w skład której wchodzi 6 ziół oraz sól mineralna. Opracowana przy udziale ekspertów z branży stomatologicznej. Pasta wykazuje czterokrotnie…
34,90 zł46,53 zł / 100 ml -

Mara expert PLAQUE CHECKER 75 ml – pasta do mycia zębów i wykrywania osadu
Medyczna pasta z dodatkiem wskaźnika do kontroli płytki nazębnej. Do codziennego mycia zębów. Przyjazna weganom. Pasta dla osób dorosłych
36,90 zł49,20 zł / 100 ml -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, biała
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, czerwona
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, granatowa
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, niebieska
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, różowa
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -

ORAL-B Essential Floss – woskowana miętowa nić dentystyczna 50 m
Woskowana nić dentystyczna Oral-B Essential Floss usuwa płytkę nazębną tam, gdzie nie dociera szczoteczka.
11,90 zł0,24 zł / m -

Oral-B Pro-Expert Advanced 50 m Mint – woskowana nić dentystyczna o smaku miętowym
Oral-b Pro-Expert Advanced to zaawansowana nić dentystyczna z mikroteksturą aby zapewnić delikatną i skuteczną higienę przestrzeni między zębami. Jedwabista struktura gładko przesuwa się w czyszczonej przestrzeni, skutecznie usuwając płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Pozostawia przyjemne uczucie…
17,90 zł0,36 zł / m -

Oral-B, Pro-Expert Advanced, nić do zębów o neutralnym smaku, 50m
Oral-b Pro-Expert Advanced to zaawansowana nić dentystyczna z mikroteksturą aby zapewnić delikatną i skuteczną higienę przestrzeni między zębami. Jedwabista struktura gładko przesuwa się w czyszczonej przestrzeni, skutecznie usuwając płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Smak neutralny.
17,90 zł0,36 zł / m

