Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 54 wyników
-
Polecamy

ApaCare Prophylaxe Set – zestaw do pielęgnacji i naprawy osłabionego szkliwa zębów
Zestaw do naprawy osłabionego szkliwa zębów.
92,90 zł -
Promocja

ApaCare Repair Dental Split 1szt. – termoformowalna szyna dentystyczna z pudełkiem do nakładania past odbudowujących
Szyna do nakładania produktów do remineralizacji szkliwa zębów.
Pierwotna cena wynosiła: 55,90 zł.49,90 złAktualna cena wynosi: 49,90 zł.49,90 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,90 zł -

ApaCare REPAIR pasta do remineralizacji zębów z nanohydroksyapatytem, intensywna naprawa szkliwa, 30 ml
ApaCare & Repair jest żelem, który skutecznie, chroni zęby przed próchnicą. Jest mocno nasycony medycznym hydroksyapatytem (płynnym szkliwem), który pokrywa zęby cienką warstwą ochronną.
43,90 zł146,33 zł / 100 ml -

ApaCare Sample Bag 15 ml Toothpaste- remineralizująca pasta do naprawy szkliwa z nanohydroksyapatytem
Pasta Apacare to specjalistyczny produkt do mycia zębów, której głównym składnikiem jest medyczny nanohydroksyapatyt, nazywany potocznie płynnym szkliwem. Minerał ten jest naturalnym budulcem zębów i odgrywa kluczową rolę w procesie remineralizacji. Wbudowuje się w strukturę szkliwa…
4,90 zł32,67 zł / 100 ml -

ApaCare Sensitive Manual Toothbrush — miękkie szczoteczki, 2 szt.
Zestaw dwóch szczoteczek do mycia zębów ApaCare zapewniające doskonałe czyszczenie zębów i ochronę dziąseł. Dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębów, z nadwrażliwością i skłonnością do kamienia nazębnego.
25,90 zł12,95 zł / szt. -

ApaCare Sonic – szczoteczka soniczna z technologią 3D Sensitive
Nowoczesna szczoteczka do mycia zębów wrażliwych z 5 programami pracy.
335,90 zł -

ApaCare SONIC 3D Sensitive końcówki wymienne, 2 szt
Główki czyszczące do szczoteczki ApaCare SONIC
35,50 zł17,75 zł / szt. -

ApaCare SONIC Monobrush 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej ORTO, IMPLA
Główki czyszczące do szczoteczki ApaCare SONIC do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej
36,90 zł18,45 zł / szt. -

ApaCare Sonic Trave Case 1szt. – etui podróżne do szczoteczki sonicznej ApaCare Sonic
Etui do przechowywania i transportu szczoteczki ApaCare Sonic. Etui nie zawiera szczoteczki
31,90 zł31,90 zł / szt. -
Polecamy

ApaCare Toothpaste- remineralizująca pasta do naprawy szkliwa z nanohydroksyapatytem, 75 ml
Pasta Apacare to specjalistyczny produkt do mycia zębów, której głównym składnikiem jest medyczny nanohydroksyapatyt, nazywany potocznie płynnym szkliwem. Minerał ten jest naturalnym budulcem zębów i odgrywa kluczową rolę w procesie remineralizacji. Wbudowuje się w strukturę szkliwa…
20,90 zł27,87 zł / 100 ml -

FrezyDERM Black&Polish 75 ml – czarna pasta wybielająco-polerująca do mycia zębów
Pasta z aktywnym węglem i perlitem postała z myślą o uzyskaniu natychmiastowej bieli i intensywnego kontrastu kolorów zębów. Pasta przywraca naturalną biel i blask.
34,90 zł46,53 zł / 100 ml -

FrezyDERM Gingivital- pasta na stany zapalne dziąseł i krwawienie, 75 ml
FrezyDERM Gingivital 75 ml to specjalistyczna pasta do zębów przeznaczona do codziennej pielęgnacji dziąseł skłonnych do stanów zapalnych i krwawienia. Jeśli zauważasz podrażnienie, zaczerwienienie lub dyskomfort podczas szczotkowania, warto sięgnąć po rozwiązanie, które działa u źródła…
37,90 zł50,53 zł / 100 ml -

FrezyDERM HYDRORAL XERO nawilżający płyn do płukania przeciw suchości jamy ustnej,250 ml
Innowacyjny płyn będący połączeniem hydro-żelu i kwasu hialuronowego, łagodzi objawy suchości jamy ustnej zapewniając długotrwałe nawilżenie
50,90 zł20,36 zł / 100 ml -

FrezyDERM HYDRORAL XERO nawilżający spray przeciw suchości jamy ustnej, 50ml
Hydroral Xero Spray 50 ml to skuteczne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem suchości jamy ustnej. Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas mówienia, jedzenia lub masz uczucie ciągłego przesuszenia, ten preparat zapewni szybką ulgę i przywróci odpowiedni…
34,90 zł69,80 zł / 100 ml -

FrezyDERM HYDRORAL XERO pasta do mycia zębów przeciw suchości jamy ustnej,75 ml
Seria HYDRORAL XERO zapewnia długotrwałe nawilżenie i łagodzi objawy suchości dzięki unikalnemu połączeniu hydro-żelu i kwasu hialuronowego. Synergiczne działanie specjalnie dobranego składu przywraca funkcję gruczołu ślinowego.
45,50 zł60,67 zł / 100 ml

