Sklep
Wyświetlanie 17–30 z 30 wyników
-

GC Tooth Mousse 4 x 40 g Mięta + Truskawka + Tutti-Frutti + Melon – zestaw 4 szt.
GC Tooth Mousse – zestaw 4 szt. Mięta + Truskawka + Tutti-Frutti + Melon Zestaw czterech pełnowymiarowych kremów GC Tooth Mousse w czterech smakach. Produkt zawiera kompleks RECALDENT™ (CPP-ACP) i nie zawiera fluoru. W zestawie: 1…
267,90 zł167,44 zł / 100 g -

GC Tooth Mousse ME – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak melon
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
65,90 zł188,29 zł / 100 ml -

GC Tooth Mousse Truskawka – pasta bez fluoru płynne szkliwo, smak truskawka
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
67,90 zł194,00 zł / 100 ml -

GC Tooth Mousse TU – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak owoce tutti-frutti
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
66,90 zł191,14 zł / 100 ml -

GC Tooth Mousse WA – pasta do intensywnej ochrony i remineralizacji szkliwa bez fluoru, smak waniliowy
Pasta przeciw próchnicy i nadwrażliwości zębów. Wzmocnienie szkliwa. Tooth MOUSSE zapewnia dodatkową ochronę zębów, pomaga neutralizować działanie kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej oraz innych źródeł.
66,90 zł191,14 zł / 100 ml -

GENGIGEL Mouthrinse150 ml – nawilżający płyn do płukania jamy ustnej z kwasem hialuronowym
Płyn do płukania jamy ustnej z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
36,90 zł24,60 zł / 100 ml -

Gengigel Spray — żel do jamy ustnej w aerozolu, 20 ml
Żel w aerozolu do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
36,90 zł184,50 zł / 100 ml -

GENGIGEL Teens 20 ml – żel miejscowy z kwasem hialuronowym dla dzieci i młodzieży
Żel do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
36,90 zł184,50 zł / 100 ml -

GENGIGEL Toothpaste Gum Protection 75 ml – pasta do zębów i problematycznych dziąseł
Pasta pozwalająca zmniejszyć oznaki sporadycznego zapalenia dziąseł. Polecana przy suchości jamy ustnej oraz przy owrzodzeniach i podrażnienia dziąseł
33,90 zł45,20 zł / 100 ml -

GENGIGEL żel 20 ml – żel z kwasem hialuronowym do leczenia zmian na błonach śluzowych jamy ustnej
Żel do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
33,90 zł169,50 zł / 100 ml -

ROYAL DENTA Gold 130g – ochronna pasta do mycia zębów z czystym złotem wzmacniająca dziąsła
Pasta Royal Gold jest przeznaczona do wzmocnienia i ochrony dziąseł
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA JEJU 130 g – pasta ze złotem do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej
Pasta do codziennej kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. Chroni zęby oraz dziąsła.
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA SILVER 130g – pasta do zębów z cząsteczkami srebra o działaniu wybielającym i antybakteryjnym
Pasta usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa zębów. Zawiera w składzie czyste srebro.
69,90 zł53,77 zł / 100 g

