Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 50 wyników
-

Ionickiss/TESLA IONPA Soft Blue 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS/TESLA Miękkie Niebieskie
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss/TESLA IONPA Soft Kids 2 szt – miękkie końcówki do mycia zębów dla dzieci 0-3
Końcówki do szczoteczek IONICKISS dla dzieci zostały stworzone z myślą o skutecznej i delikatnej pielęgnacji młodych zębów. Specjalnie zaprojektowana główka pozwala dokładnie czyścić przestrzenie międzyzębowe oraz linię dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną i dbać o zdrowy…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss/TESLA IONPA Soft Kids 2 szt – miękkie końcówki do mycia zębów dla dzieci 4+
Końcówki do szczoteczek IONICKISS dla dzieci zostały stworzone z myślą o skutecznej i delikatnej pielęgnacji młodych zębów. Specjalnie zaprojektowana główka pozwala dokładnie czyścić przestrzenie międzyzębowe oraz linię dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną i dbać o zdrowy…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss/TESLA Travel Soft 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych TESLA TRAVEL
ońcówki do szczoteczki IONPA Travel zapewniają skuteczne i delikatne czyszczenie zębów każdego dnia. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanej główce dokładnie docierają do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną. Miękkie, antybakteryjne włosie jest łagodne dla…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-21EU (Cordless Enhanced) + 2 końcówki
Waterpik WF-21 Cordless Express to kompaktowy i bezprzewodowy irygator dentystyczny, który skutecznie pomaga usuwać płytkę bakteryjną oraz resztki jedzenia z trudno dostępnych miejsc. Dzięki technologii pulsacyjnego strumienia wody wspiera zdrowie dziąseł i codzienną higienę jamy ustnej…
220,00 zł -
Promocja

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU Black (Cordless Plus) + 3 końcówki
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU BLACK (Cordless Plus) to kompaktowe i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o dokładną higienę jamy ustnej w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, wydajnemu akumulatorowi oraz technologii obrotowej końcówki…
Pierwotna cena wynosiła: 359,00 zł.349,00 złAktualna cena wynosi: 349,00 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 359,00 zł -

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU WHITE (Cordless Plus) + 3 końcówki
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU WHITE (Cordless Plus) to kompaktowe i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o dokładną higienę jamy ustnej w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, wydajnemu akumulatorowi oraz technologii obrotowej końcówki…
349,00 zł -

SWISSDENT BIOCARE regenerująco- rozjaśniająca pasta do mycia zębów, 100 ml
Ekskluzywna pasta do mycia zębów o działaniu silnie regenerującym dziąsła
72,90 zł72,90 zł / 100 ml -

SWISSDENT CRYSTAL 100 ml- regenerująca szkliwo pasta do mycia zębów
Ekskluzywna pasta do mycia zębów, która wykazuje działanie przeciw starzeniu się szkliwa zębów. Doskonałe oczyszczanie i regeneracja szkliwa.
73,90 zł73,90 zł / 100 ml -

SWISSDENT Extreme – wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 250 ml
Płyn do płukania jamy ustnej o działaniu wybielającym i odświeżającym.
59,90 zł23,96 zł / 100 ml -

SWISSDENT Extreme 100 ml – intensywnie wybielająca pasta do zębów RDA 40
Ekskluzywna pasta o wyjątkowej kombinacji składników usuwa przebarwienia z powierzchni szkliwa
72,00 zł72,00 zł / 100 ml -

SWISSDENT GENTLE – pasta wybielająca do zębów wrażliwych, 100 ml
Ekskluzywna pasta wybielająca do zębów wykazujących nadwrażliwość kontaktową. Usuwa przebarwienia i dba o dziąsła.
72,90 zł72,90 zł / 100 ml -

SWISSDENT KIDS My Little Star 50 ml – pasta do zębów dla dzieci bez smaku (neutralna)
Pasta do mycia zębów dla małych dzieci, pozbawiona smaku, cukru i fluoru. Polecana dla szczególnie wrażliwych dzieci.
46,90 zł93,80 zł / 100 ml -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Navy Blue – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowy granat
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Pearl White – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł

