Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 37 wyników
-

MARVIS Jasmin Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą jaśminu
Poznaj MARVIS Jasmin Mint 85 ml – luksusową pastę do zębów z delikatnym aromatem jaśminu i świeżą nutą mięty. Ta kremowa formuła zamienia codzienne szczotkowanie zębów w elegancki, zmysłowy rytuał, łącząc kwiatową subtelność z orzeźwiającą świeżością.…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Orange Blossom Bloom, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą pomarańczy
Poznaj MARVIS Orange Blossom Bloom 75 ml – wyjątkową pastę do zębów, która łączy owocową świeżość kwiatu pomarańczy z intensywnie orzeźwiającą miętą. Ta nowość od kultowej marki MARVIS zapewnia nie tylko skuteczną pielęgnację jamy ustnej, ale…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MARVIS Sweet & sour Rhubarb, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą rabarbaru
Poznaj MARVIS Sweet & Sour Rhubarb 75 ml – limitowaną pastę do zębów o wyjątkowym smaku słodko-kwaśnego rabarbaru i chłodnej mięty. Ta niezwykła kompozycja zapewnia intensywnie świeże doznania podczas codziennego szczotkowania zębów, zamieniając pielęgnację jamy ustnej…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -

TELLO 3940 MEDIUM – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z gęstym włosiem
Średnio miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
16,90 zł -

TELLO 3940 TRIO średnio miękka szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem – 3 szt kolorowe
Średnio miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
48,90 zł16,30 zł / szt. -
Polecamy

TELLO 4480 Junior Blue 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Green 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Orange 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Doskonałe szczoteczki Tello 4480 przeznaczone są do mycia zębów mlecznych i stałych. Niezwykle gęste włosie bardzo dokładnie usuwa płytkę nazębną z powierzchni zębów bez ryzyka podrażnienia lub uszkodzenia dziąseł. Szwajcarskie szczoteczki Tello dedykowane są od 6…
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Pink 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Red 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Yellow 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4920 Soft – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
16,90 zł -

TELLO 4920 Soft Dark Pink 1 szt – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4920 TRIO Soft miękka szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem – 3 szt kolorowe
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
48,90 zł16,30 zł / szt.

