Sklep
Wyświetlanie 17–30 z 30 wyników
-
Promocja

MEGASONEX M8S – ultradźwiękowa szczoteczka do mycia zębów najnowszej generacji
Szczoteczka MEGASONEX to obecnie jedyne dostępne urządzenie do usuwania płytki nazębnej, łączące działanie fal ultradźwiękowych z ruchami sonicznymi szczoteczki, powszechnie stosowanymi w konwencjonalnych szczoteczkach elektrycznych.
Pierwotna cena wynosiła: 975,00 zł.938,90 złAktualna cena wynosi: 938,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 975,00 zł -

Megasonex ultradźwiękowy skrobak do czyszczenia języka M8T1 – 1 sztuka
Skrobak MEGASONEX to dodatkowa końcówka do szczoteczki MEGASONEX, którą służy do czyszczenia powierzchni języka.
45,00 zł -

MIRADENT AQUAMED pasta w żelu na suchość jamy ustnej, 100ml
Suchość jamy ustnej to problem, który może znacząco obniżać komfort codziennego funkcjonowania. Uczucie lepkości w ustach, pieczenie błony śluzowej czy trudności podczas mówienia i przełykania mogą pojawiać się zarówno okresowo, jak i przewlekle. ŻEL AQUAMED został…
45,90 zł45,90 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml -

Miradent Xylitol Drops BOX – cukierki z ksylitolem bez cukru, MIX 3 smaków, 100 szt.
Miradent Xylitol Drops BOX to duże opakowanie 100 bezcukrowych dropsów z ksylitolem w trzech smakach: wiśnia, melon i mięta. Każdy drops jest pakowany osobno, dlatego zestaw świetnie sprawdzi się w domu, gabinecie, recepcji czy biurze. Aż…
79,90 zł0,80 zł / szt. -

Piksters Dental Floss 30 m – woskowana, wytrzymała nić dentystyczna
Piksters Dental Floss to cienka, woskowana i wyjątkowo wytrzymała nić dentystyczna przeznaczona do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Dzięki mocnej konstrukcji jest odporna na strzępienie i zrywanie, a warstwa wosku ułatwia płynne przesuwanie nici pomiędzy zębami. Długość:…
10,99 zł0,37 zł / m -

PIKSTERS Gorilla Floss ultramocna nić dentystyczna, 30 m
Mocna woskowana nić dentystyczna
9,99 zł0,33 zł / m -

PIKSTERS Regular 0 – szczoteczki międzyzębowe SMALL 0.35, szare 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 2 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, białe 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 3 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, żółte 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 4 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, czerwone 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular MIX Varienty Pack – szczoteczki międzyzębowe miks rozmiarów 00-6, 8 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,90 zł1,86 zł / szt. -

PIKSTERS Sizing Probe 1szt. – sonda plastikowa wielokrotnego użytku do szczoteczek międzyzębowych
Sonda do mierzenia rozmiarów przestrzeni między zębami zapewnia idealne dopasowanie rozmiaru szczoteczki międzyzbowej Piksters/Acclean by Piksters
15,50 zł15,50 zł / szt. -

PIKSTERS SupaGRIP v1 (30 szt.) – Niciowykałaczki z mocną taśmą 30 sztuk
Piksters SupaGRIP v1 to profesjonalne niciowykałaczki dentystyczne stworzone z myślą o skutecznym, a jednocześnie komfortowym czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych. Dzięki wytrzymałej taśmie PTFE, która nie strzępi się i gładko przesuwa między zębami, zapewniają dokładne usuwanie płytki bakteryjnej…
12,99 zł0,43 zł / szt.
