Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 34 wyników
-

BLUEM Toothpaste BF 75 ml- pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem do implantów i dziąseł bez fluoru
Bluem to nowoczesna linia preparatów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, która w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki aktywne - tlen, miód, xylitol oraz laktoferynę.
58,90 zł78,53 zł / 100 ml -

BLUEM Toothpaste F 75 ml – pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem do implantów i dziąseł z fluorem
Formuła z fluorem. 1000 ppmF . Bluem to nowoczesna linia preparatów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, która w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki aktywne - tlen, miód, xylitol oraz laktoferynę.
58,90 zł78,53 zł / 100 ml -

Chema Orthoclean 300 ml – koncentrat do czyszczenia ruchomych aparatów ortodontycznych
Płyn do czyszczenia ruchomych aparatów ortodontycznych i twardych szyn na bruksizm
25,50 zł8,50 zł / 100 ml -

Chema Orthofluor 300 ml – płyn do płukania jamy ustnej z fluorem wzmacniający szkliwo zębów
Płukanka wzmacniająca szkliwo zębów
28,50 zł9,50 zł / 100 ml -
Polecamy

CHEMAORTHO I zestaw: żel, płukanka, koncentrat do czyszczenia aparatów + zestaw podróżny GRATIS
CHEMAORTHO I to kompleksowy zestaw do codziennej higieny jamy ustnej dla osób noszących ruchome aparaty ortodontyczne i nakładki. Skutecznie wspiera ochronę zębów i dziąseł w trakcie leczenia ortodontycznego, zapewniając czystość aparatów, ochronę przed próchnicą oraz ulgę…
55,90 zł -
Polecamy

CHEMAORTHO II zestaw: żel, płukanka Orthofluor + zestaw podróżny GRATIS
CHEMAORTHO II to specjalistyczny zestaw do codziennej higieny jamy ustnej dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne oraz druty retencyjne po leczeniu. Skutecznie wspiera ochronę zębów przed próchnicą i łagodzi podrażnienia dziąseł, zapewniając komfort i bezpieczeństwo przez…
37,90 zł -

CHEMAPERIO zestaw płyn + żel na podrażnienia, stany zapalne dziąseł, choroby przyzębia
CHEMAPERIO to zestaw produktów wspomagających leczenie periodontologiczne. Skutecznie łagodzi stany zapalne dziąseł, wspiera regenerację przy chorobach przyzębia i pomaga ograniczyć tworzenie się płytki nazębnej, dbając o zdrowie jamy ustnej każdego dnia.
28,90 zł -
Promocja

DENTOGEL Chema 2 × 8 g – zestaw 2 szt. żelu na dziąsła z chlorheksydyną
DENTOGEL 2 × 8 g to ekonomiczny zestaw dwóch żeli do miejscowej pielęgnacji podrażnionych i bolących dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Zawiera chlorheksydynę, hialuronian sodu, alantoinę i pantenol. Tworzy warstwę ochronną i wspiera regenerację. Zestaw:…
Pierwotna cena wynosiła: 29,00 zł.26,90 złAktualna cena wynosi: 26,90 zł. -
Promocja

DENTOGEL Chema 8 g – żel na dziąsła i błonę śluzową z chlorheksydyną
DENTOGEL 8 g to miejscowy żel do pielęgnacji podrażnionych i bolących dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Zawiera chlorheksydynę, hialuronian sodu, alantoinę i pantenol. Tworzy warstwę ochronną, wspiera regenerację oraz pomaga ograniczać płytkę nazębną. Szczególnie przydatny…
Pierwotna cena wynosiła: 14,50 zł.13,90 złAktualna cena wynosi: 13,90 zł.173,75 zł / 100 g -

Dropsy z ksylitolem – mix smaków- mięta, wiśnia, melon- 10 szt.
Dropsy z ksylitolem to smaczna alternatywa dla tradycyjnych cukierków zawierających cukier. Są słodzone w 94% ksylitolem i dostępne w praktycznym zestawie 10 dropsów w różnych smakach. 🌿✨ Ksylitol to substancja słodząca, która zamiast cukru pomaga w…
8,50 zł0,85 zł / szt. -

GLUXONIT 300 ml – płyn z chlorheksydyną 0,12% na dziąsła i płytkę nazębną
GLUXONIT® to profesjonalny płyn do płukania jamy ustnej z 0,12% chlorheksydyną, który skutecznie zapobiega odkładaniu się płytki nazębnej, chroni dziąsła przed stanami zapalnymi i wspomaga utrzymanie higieny jamy ustnej. Idealny do codziennej pielęgnacji zębów i dziąseł.
23,90 zł -
Promocja

HAXYL 75 g – żel na nadwrażliwość z 20% hydroksyapatytu i ksylitolem
HAXYL 75 g to żel do codziennej pielęgnacji zębów wrażliwych z 20% hydroksyapatytu, ksylitolem i pirofosforanem sodowym. Wspiera remineralizację szkliwa, pomaga zmniejszać nadwrażliwość i ograniczać odkładanie kamienia nazębnego. Niski wskaźnik ścieralności RDA 34 sprawia, że produkt…
Pierwotna cena wynosiła: 36,90 zł.34,90 złAktualna cena wynosi: 34,90 zł.46,53 zł / 100 g -

MIRADENT AQUAMED pasta w żelu na suchość jamy ustnej, 100ml
Suchość jamy ustnej to problem, który może znacząco obniżać komfort codziennego funkcjonowania. Uczucie lepkości w ustach, pieczenie błony śluzowej czy trudności podczas mówienia i przełykania mogą pojawiać się zarówno okresowo, jak i przewlekle. ŻEL AQUAMED został…
45,90 zł45,90 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml -

Miradent Xylitol Drops BOX – cukierki z ksylitolem bez cukru, MIX 3 smaków, 100 szt.
Miradent Xylitol Drops BOX to duże opakowanie 100 bezcukrowych dropsów z ksylitolem w trzech smakach: wiśnia, melon i mięta. Każdy drops jest pakowany osobno, dlatego zestaw świetnie sprawdzi się w domu, gabinecie, recepcji czy biurze. Aż…
79,90 zł0,80 zł / szt.

