Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 35 wyników
-
Polecamy

Apagard Deep Care 250 ml – remineralizujący silnie skoncentrowany balsam do płukania jamy ustnej z hydroksyaptytem
Intensywny płyn o działaniu remineralizującym, uzupełniający codzienną pielęgnację zębów z osłabionym szkliwem.
82,90 zł33,16 zł / 100 ml -
Polecamy

Apagard M-Plus 125 g – pasta do mycia zębów z hydroksyapatytem wzmacniająca szkliwo zębów
Pasta dla całej rodziny co codziennego mycia zębów. zawiera m-HAP, który wzmacnia szkliwo i zmniejsza nadwrażliwość zębów
65,50 zł52,40 zł / 100 g -
Polecamy

Apagard Premio 100 g – pasta z hydroksyapatytem wapnia do intensywnego wzmacniania i odbudowy szkliwa
Japońska pasta do zębów Apagard Premio o wysokiej ochronie przeciwpróchniczej szkliwa. Zawiera mHAP nanohydroksyapatyt, który poprawia gęstość szkliwa zębów i może odwracać próchnicę początkową. Pasta bez fluoru Sangi Apagard Premio z hydroksyapatytem wapnia wzmacnia i chroni…
72,90 zł72,90 zł / 100 g -
Polecamy

Apagard Premio 100 g – japońska pasta z hydroksyapatytem mHAP bez fluoru ZESTAW 2 SZTUK
Japońska pasta do zębów Apagard Premio o wysokiej ochronie przeciwpróchniczej szkliwa. Zawiera mHAP nanohydroksyapatyt, który poprawia gęstość szkliwa zębów i może odwracać próchnicę początkową. Pasta bez fluoru Sangi Apagard Premio z hydroksyapatytem wapnia wzmacnia i chroni…
139,90 zł69,95 zł / 100 g -

Apagard Premio 20 g – pasta z hydroksyapatytem TRAVEL SIZE
Pasta o wysokiej ochronie przeciwpróchniczej szkliwa zębów. Zawiera mHAP, który poprawia gęstość szkliwa zębów.
19,90 zł99,50 zł / 100 g -

Apagard RIN-SU 380 ml – remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej z hydroksyaptytem do wzmocnienia szkliwa zębów
Płyn o działaniu remineralizującym, uzupełniający codzienną pielęgnację zębów z osłabionym szkliwem
69,90 zł18,39 zł / 100 ml -
Promocja

BIOBLAS Botanic Oils Argan Spray 200 ml – odżywka regenerująca w arerozolu bez spłukiwania
Regenerująco – odbudowująca odżywka w sprayu do codziennego stosowania z olejkiem arganowym i kompleksem ziołowym B19. Bez spłukiwania. Nie obciąża włosów, wzmacnia je i działa przeciwko ich wypadaniu. Idealna dla wszystkich rodzajów włosów.
Pierwotna cena wynosiła: 21,90 zł.19,71 złAktualna cena wynosi: 19,71 zł.9,86 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,90 zł -
Promocja

BIOBLAS Kolagen + Keratyna Spray 200ml- odżywka w aerozolu wzmacniająca włosy bez spłukiwania
Odbudowująco – wzmacniająca odżywka BIOBLAS Kolagen + Keratyna w sprayu bez spłukiwania zawierająca hydrolizowaną keratynę, kolagen oraz opatentowany kompleks ziołowy B19. Przeznczona do włosów cienkich, osłabionych, zniszczonych oraz z tendencją do wypadania.
Pierwotna cena wynosiła: 23,90 zł.21,51 złAktualna cena wynosi: 21,51 zł.10,76 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,90 zł -

Piksters Dental Floss 30 m – woskowana, wytrzymała nić dentystyczna
Piksters Dental Floss to cienka, woskowana i wyjątkowo wytrzymała nić dentystyczna przeznaczona do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Dzięki mocnej konstrukcji jest odporna na strzępienie i zrywanie, a warstwa wosku ułatwia płynne przesuwanie nici pomiędzy zębami. Długość:…
10,99 zł0,37 zł / m -

PIKSTERS Gorilla Floss ultramocna nić dentystyczna, 30 m
Mocna woskowana nić dentystyczna
9,99 zł0,33 zł / m -

PIKSTERS Regular 0 – szczoteczki międzyzębowe SMALL 0.35, szare 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 2 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, białe 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 3 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, żółte 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 4 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, czerwone 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt.


