Sklep
Wyświetlanie 17–28 z 28 wyników
-

G&A Tea Cosmetics Uji Organic Catechin Cream – organiczny krem na bazie katechiny z zielonej herbaty, słoiczek 180 g
Głównym składnikiem kremu jest wchodząca w skład zielonej herbaty unikalna katechina, która dba o odpowiedni poziom wilgoci w skórze. Krem wygładza szorstką i suchą skórę, utrzymując jej świeżość, zapewnia nie tylko wysoki stopień nawilżenia,.
315,00 zł175,00 zł / 100 g -
Promocja

G&A Tea Cosmetics Uji Organic Catechin Cream OXY – organiczny krem na bazie katechiny z zielonej herbaty, 180 g
Głównym składnikiem kremu jest wchodząca w skład zielonej herbaty unikalna katechina, która dba o odpowiedni poziom wilgoci w skórze. Krem wygładza szorstką i suchą skórę, utrzymując jej świeżość, zapewnia nie tylko wysoki stopień nawilżenia,.
Pierwotna cena wynosiła: 340,00 zł.325,00 złAktualna cena wynosi: 325,00 zł.180,56 zł / 100 gNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329,00 zł -

Ionickiss (TESLA) IONPA Medium Blue 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Medium Blue
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Single 2 szt -końcówki jednopęczkowe do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej
Jedopęczkowe końcówki wymienne do szczoteczek jonowo-sonicznych. Końcówka przeznaczona jest do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej z trudno dostępnych obszarów, takich jak: przestrzenie międzyzębowe, wokół implantów czy elementów aparatu ortodontycznego. Polecane do stosowania Pacjentom z problemem kamienia nazębnego…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Soft Pink 2 szt – końcówki do szczoteczek sonicznych, różowe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Miękkie różowe
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA ExtraSoft Pink — supermiękkie końcówki, 2 szt.
Wymienne końcówki do szczoteczek soniczno-jonowych. Przeznaczone są dla Pacjentów wymagających delikatnego szczotkowania zębów z powodu odsłoniętych szyjek zębów czy stanów zapalnych dziąseł. Doskonale sprawdzą się również w przypadku nawracających krwawień dziąseł.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Navy Blue – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowy granat
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Pearl White – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA TRAVEL BLACK – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowa czerń
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł -

TESLA TRAVEL PEARL WHITE – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł -

TESLA TRAVEL RED – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, wiśniowa czerwień
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł -

TESLA TRAVEL ROSE GOLD – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, różowe złoto
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł
