Sklep
Wyświetlanie 17–22 z 22 wyników
-

MARVIS Ginger Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą imbiru
Poznaj MARVIS Ginger Mint 85 ml – luksusową, fluorowaną pastę do zębów o wyjątkowym połączeniu rozgrzewającego imbiru i chłodnej mięty. Ta kremowa formuła zapewnia intensywne, orientalne doznania smakowe, które wyróżniają codzienną higienę jamy ustnej na tle…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Jasmin Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą jaśminu
Poznaj MARVIS Jasmin Mint 85 ml – luksusową pastę do zębów z delikatnym aromatem jaśminu i świeżą nutą mięty. Ta kremowa formuła zamienia codzienne szczotkowanie zębów w elegancki, zmysłowy rytuał, łącząc kwiatową subtelność z orzeźwiającą świeżością.…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Orange Blossom Bloom, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą pomarańczy
Poznaj MARVIS Orange Blossom Bloom 75 ml – wyjątkową pastę do zębów, która łączy owocową świeżość kwiatu pomarańczy z intensywnie orzeźwiającą miętą. Ta nowość od kultowej marki MARVIS zapewnia nie tylko skuteczną pielęgnację jamy ustnej, ale…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MARVIS Sweet & sour Rhubarb, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą rabarbaru
Poznaj MARVIS Sweet & Sour Rhubarb 75 ml – limitowaną pastę do zębów o wyjątkowym smaku słodko-kwaśnego rabarbaru i chłodnej mięty. Ta niezwykła kompozycja zapewnia intensywnie świeże doznania podczas codziennego szczotkowania zębów, zamieniając pielęgnację jamy ustnej…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

NaturDent klej do protez naturalny 40g
Pół-krem do mocowania protez na bazie żywicy sosnowej pewnie utrzymuje protezę przez cały dzień.
24,50 zł61,25 zł / 100 g -
Promocja

NaturDent wegańskie tabletki czyszczące do protez i aparatów/nakładek ortodontycznych, 48 szt
Tabletki czyszczące NaturDent Cleanising Tablets dzięki formule pH9 są delikatne dla czyszczonych powierzchni. Unikatowa formuła jest bezpieczna dla elementów metalowych i akrylowych, nie rysują i nie przebarwiają protez, aparatów i nakładek ortodontycznych. Przeznaczone do codziennego użytku.
Pierwotna cena wynosiła: 20,90 zł.19,90 złAktualna cena wynosi: 19,90 zł.0,41 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,90 zł
