Sklep
Wyświetlanie 17–26 z 26 wyników
-

ApaCare SONIC Monobrush 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej ORTO, IMPLA
Główki czyszczące do szczoteczki ApaCare SONIC do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej
36,90 zł18,45 zł / szt. -

ApaCare Sonic Trave Case 1szt. – etui podróżne do szczoteczki sonicznej ApaCare Sonic
Etui do przechowywania i transportu szczoteczki ApaCare Sonic. Etui nie zawiera szczoteczki
31,90 zł31,90 zł / szt. -
Polecamy

ApaCare Toothpaste- remineralizująca pasta do naprawy szkliwa z nanohydroksyapatytem, 75 ml
Pasta Apacare to specjalistyczny produkt do mycia zębów, której głównym składnikiem jest medyczny nanohydroksyapatyt, nazywany potocznie płynnym szkliwem. Minerał ten jest naturalnym budulcem zębów i odgrywa kluczową rolę w procesie remineralizacji. Wbudowuje się w strukturę szkliwa…
20,90 zł27,87 zł / 100 ml -

BRUSH-BABY FirstBrush Blue 2 szt – szczoteczka manualna dla dzieci wieku 0-18 miesięcy, niebieska
Pierwsza szczoteczka manualna opracowana z myślą o najmłodszych dzieciach.
22,90 zł11,45 zł / szt. -

BRUSH-BABY ROCKET 50 ml – pasta do mycia zębów dla dzieci 3+, jagodowa
1350 ppm F. Pasta do mycia zębów z fluorem i ksylitolem dla dzieci od 3 roku życia.
17,90 zł35,80 zł / 100 ml -

BRUSH-BABY UNICORN 50 ml – pasta do mycia zębów dla dzieci 3+, truskawkowa
1350 ppm F. Pasta do mycia zębów z fluorem i ksylitolem dla dzieci w wieku 3 do 6 lat.
17,90 zł35,80 zł / 100 ml -
Polecamy

ORTHOSEPT RED Classic Gel 15 ml – żel na dziąsła z CHX 0,2%
ORTHOSEPT RED Classic Gel – żel do dziąseł Chcesz zadbać o zdrowe, nawilżone i odporne na podrażnienia dziąsła? 🌿ORTHOSEPT RED Classic Gel to wyrób medyczny, który łagodzi stany zapalne, wspiera regenerację dziąseł i chroni błonę śluzową…
44,90 zł299,33 zł / 100 ml -
Polecamy

ORTHOSEPT RED Classic przeciwzapalny płyn do ust 200ml
ORTHOSEPT RED Classic – przeciwzapalny płyn do ust Szukasz skutecznego sposobu na zdrowe dziąsła, świeży oddech i ochronę jamy ustnej?ORTHOSEPT RED Classic to wyrob medyczny, który dzięki starannie dobranym składnikom działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie i łagodząco. Ekstrakt…
42,90 zł21,45 zł / 100 ml -
Polecamy

Orthosept Silk 10 000+ jedwabiście miękka szczoteczka do zębów
Orthosept Silk 10 000+ to jedwabiście miękka szczoteczka do zębów, stworzona dla osób o wrażliwych dziąsłach, nadwrażliwych szyjkach zębowych lub po zabiegach stomatologicznych. Ponad 10 000 ultracienkich włókien PBT zapewnia delikatne, a jednocześnie skuteczne oczyszczanie, minimalizując…
37,90 zł -

Pasta ApaCare OraLactin + szczoteczka CS12460 Curaprox Velvet zestaw do mycia zębów
Pasta OraLactin oraz szczoteczka Curaprox Cs12460 to produkty rekomendowane przez stomatologów do codziennej higieny jamy ustnej. Innowacyjna pasta do mycia zębów z płynnym szkliwem, probiotykami i postbiotykami wraz z ultra gęstą i miękką szwajcarską szczoteczką Curaprox…
44,90 zł
