Sklep
Wyświetlanie 1–16 z 35 wyników
-

AJONA Stomaticum 25ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
10,50 zł42,00 zł / 100 ml -

AJONA Stomaticum 6ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
3,99 zł66,50 zł / 100 ml -

AMINOMED pasta 75ml – rumiankowo – fluorkowa pasta do pielęgnacji jamy ustnej na stany zapalne dziąseł
Pasta do mycia zębów o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Pomaga w pielęgnacji zębów i dziąseł a także łagodzi istniejące stany zapalne. Dzięki zawartości olejków eterycznych odświeża oddech.
14,90 zł19,87 zł / 100 ml -

Dr.Brux Rilax Day- szyna relaksacyjna termoformowalna – 1 sztuka
Termoformowalna szyna relaksacyjna Dr Brux Rilax dedykowana jest wszystkim odczuwającym napięcie i ból w stawie skroniowo-żuchwowym (TMJ) oraz dla osób z nadmiernym napięciem mięśni twarzy, spowodowanym ciągłym stresem i zaciskaniem zębów.
85,90 zł -

FALCON Płytka przedsionkowa Nr 1 – korektor zgryzu dla dzieci w wieku 0-3 lat, plastikowa
Płytka przedsionkowa jest aparatem ortodontycznym, czyli wykorzystuje naturalne siły mięśni w celu poprawy wad zgryzu.
12,90 zł -

FALCON Płytka przedsionkowa Nr 2 – korektor zgryzu dla dzieci w wieku 3-5 lat, plastikowa
Płytka przedsionkowa jest aparatem ortodontycznym, czyli wykorzystuje naturalne siły mięśni w celu poprawy wad zgryzu.
12,90 zł -

FALCON Płytka przedsionkowa Nr 3 – korektor zgryzu dla dzieci w wieku 5-7 lat, plastikowa
Płytka przedsionkowa jest aparatem ortodontycznym, czyli wykorzystuje naturalne siły mięśni w celu poprawy wad zgryzu.
12,90 zł -

HALITA 575 ml SET – pasta i płyn do płukania jamy ustnej przeciw nieświeżemu zapachowi z ust
Pasta i płyn Halita przeciwdziałają przyczynom powstawania nieświeżego oddechu. Formuła oparta jest na kompleksie zwalczającym bakterie odpowiedzialne za lotne związki siarki, które są główną przyczyną przykrego oddechu. Pasta i płyn zapobiegają również odkładaniu się płytki nazębnej…
49,90 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

VITIS Anticaries 100 ml – przeciwpróchnicza wzmacniająca szkliwo pasta do mycia zębów z hydroksyapatytem wapnia
Pasty Vitis Anticaries naprawiają i wzmacniają szkliwo zębów, efektywnie zapobiegając występowaniu próchnicy. Formuła zawiera cząsteczki hydroksyapatytu, zapewniające powierzchni zęba odpowiednią wytrzymałość i chroniące go przed kwasową erozją. Pasta Vitis Anticaries to sprawdzony i wysoce skuteczny produkt…
27,50 zł27,50 zł / 100 ml -

VITIS Anticaries 500 ml – remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej do odbudowy szkliwa z hydroksyapatytem wapnia
Płyn do płukania jamy ustnej Vitis Anticaries przeznaczony jest do wzmacniania warstwy mineralnej zębów, przywracania gęstości szkliwa, naprawy drobnych nierówności szkliwa zębów, hamowania próchnicy początkowej, redukcji białych plam oraz przeciwdziałaniu nadwrażliwości zębów. Płyn do płukania jamy…
29,90 zł5,98 zł / 100 ml -
Polecamy

VITIS Anticaries SET 600ml – zestaw przeciw erozji szkliwa zębów pasta i płyn
Seria do mycia zębów Vitis Anticaries przeznaczona jest do wzmocnienia szkliwa zębów i zapobieganiu powstawaniu erozyjnych ubytków szkliwa. Formuła oparta na hydroksyapatycie wapnia wypełnia drobne nierówności szkliwa, redukuje odwapnienia, zapobiega nadwrażliwości zębów i przeciwdziała próchnicy.
53,90 zł


