Sklep
Wyświetlanie 1–16 z 36 wyników
-

Fittydent Denture Tablets – tabletki do czyszczenia protez i aparatów ortodontycznych, 32 szt
Tabletki czyszczące FITTYDENT zapewniają utrzymanie protez całkowitych i częściowych, ruchomych aparatów ortodontycznych i retainerów w stanie perfekcyjnie higienicznym dając użytkownikowi miłe uczucie świeżości.
17,90 zł0,56 zł / szt. -

Fittydent Klej do protez 40 g – supermocny, wodoodporny klej do mocowania protez zębowych
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
22,90 zł57,25 zł / 100 g -

Fittydent Klej do protez Sensitive 40 g- wodoodporny klej do protez
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
21,90 zł54,75 zł / 100 g -

FittyDent podściółki do mocowania protez zębowych, 15 szt
Zabezpieczające podściółki do mocowania protez zębowych zapewniają optymalne umocowanie protezy zapobiegając jej przesuwaniu czy zsunięciu.
18,90 zł1,26 zł / szt. -

HALITA 575 ml SET – pasta i płyn do płukania jamy ustnej przeciw nieświeżemu zapachowi z ust
Pasta i płyn Halita przeciwdziałają przyczynom powstawania nieświeżego oddechu. Formuła oparta jest na kompleksie zwalczającym bakterie odpowiedzialne za lotne związki siarki, które są główną przyczyną przykrego oddechu. Pasta i płyn zapobiegają również odkładaniu się płytki nazębnej…
49,90 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Perio-Aid Dentaid 0.05% Active Control 500 ml – płyn do płukania jamy ustnej przeciw kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Maintenance, antybakteryjny płyn przeznaczonym jest do codziennego użytku przy częstych dolegliwościach związanych z jamą ustną
29,90 zł5,98 zł / 100 ml -

Perio-Aid Dentaid 0.12% CHX 75 ml – pasta w formie żelu przeciw krwawieniu dziąseł i kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Gel – pasta do zębów w żelu przeciw płytce nazębnej, zapewnia kompleksową ochronę antybakteryjną jamy ustnej. Skutecznie zwalcza płytkę nazębną i przeciwdziała chorobom dziąseł.
21,90 zł29,20 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 150 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
17,90 zł11,93 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
28,90 zł5,78 zł / 100 ml -

Perio-Aid Protect żel bioadhezyjny z chlorheksydyną i kwasem hialuronowym – pielęgnacja dziąseł 30ml
Perio-Aid Protect to bioadhezyjny żel do pielęgnacji dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej, szczególnie polecany po zabiegach stomatologicznych. Dzięki zawartości chlorheksydyny i kwasu hialuronowego tworzy ochronną warstwę, wspiera regenerację oraz pomaga ograniczyć rozwój bakterii.
44,60 zł148,67 zł / 100 ml -

VITIS Anticaries 100 ml – przeciwpróchnicza wzmacniająca szkliwo pasta do mycia zębów z hydroksyapatytem wapnia
Pasty Vitis Anticaries naprawiają i wzmacniają szkliwo zębów, efektywnie zapobiegając występowaniu próchnicy. Formuła zawiera cząsteczki hydroksyapatytu, zapewniające powierzchni zęba odpowiednią wytrzymałość i chroniące go przed kwasową erozją. Pasta Vitis Anticaries to sprawdzony i wysoce skuteczny produkt…
27,50 zł27,50 zł / 100 ml -

VITIS Anticaries 500 ml – remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej do odbudowy szkliwa z hydroksyapatytem wapnia
Płyn do płukania jamy ustnej Vitis Anticaries przeznaczony jest do wzmacniania warstwy mineralnej zębów, przywracania gęstości szkliwa, naprawy drobnych nierówności szkliwa zębów, hamowania próchnicy początkowej, redukcji białych plam oraz przeciwdziałaniu nadwrażliwości zębów. Płyn do płukania jamy…
29,90 zł5,98 zł / 100 ml

