Sklep
Wyświetlanie 1–16 z 37 wyników
-

AJONA Stomaticum 25ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
10,50 zł42,00 zł / 100 ml -

AJONA Stomaticum 6ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
3,99 zł66,50 zł / 100 ml -

AMINOMED pasta 75ml – rumiankowo – fluorkowa pasta do pielęgnacji jamy ustnej na stany zapalne dziąseł
Pasta do mycia zębów o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Pomaga w pielęgnacji zębów i dziąseł a także łagodzi istniejące stany zapalne. Dzięki zawartości olejków eterycznych odświeża oddech.
14,90 zł19,87 zł / 100 ml -

HALITA 575 ml SET – pasta i płyn do płukania jamy ustnej przeciw nieświeżemu zapachowi z ust
Pasta i płyn Halita przeciwdziałają przyczynom powstawania nieświeżego oddechu. Formuła oparta jest na kompleksie zwalczającym bakterie odpowiedzialne za lotne związki siarki, które są główną przyczyną przykrego oddechu. Pasta i płyn zapobiegają również odkładaniu się płytki nazębnej…
49,90 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Perio-Aid Dentaid 0.05% Active Control 500 ml – płyn do płukania jamy ustnej przeciw kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Maintenance, antybakteryjny płyn przeznaczonym jest do codziennego użytku przy częstych dolegliwościach związanych z jamą ustną
29,90 zł5,98 zł / 100 ml -

Perio-Aid Dentaid 0.12% CHX 75 ml – pasta w formie żelu przeciw krwawieniu dziąseł i kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Gel – pasta do zębów w żelu przeciw płytce nazębnej, zapewnia kompleksową ochronę antybakteryjną jamy ustnej. Skutecznie zwalcza płytkę nazębną i przeciwdziała chorobom dziąseł.
21,90 zł29,20 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 150 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
17,90 zł11,93 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
28,90 zł5,78 zł / 100 ml -

Perio-Aid Protect żel bioadhezyjny z chlorheksydyną i kwasem hialuronowym – pielęgnacja dziąseł 30ml
Perio-Aid Protect to bioadhezyjny żel do pielęgnacji dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej, szczególnie polecany po zabiegach stomatologicznych. Dzięki zawartości chlorheksydyny i kwasu hialuronowego tworzy ochronną warstwę, wspiera regenerację oraz pomaga ograniczyć rozwój bakterii.
44,60 zł148,67 zł / 100 ml -

REDESEPT – Profesjonalny preparat do czyszczenia, dezynfekcji i odkamieniania irygatorów, szyn i art higieny jamy ustnej
Środek do czyszczenia, dezynfekcji i odkamieniania irygatorów dentystycznych, główek szczoteczek, kubków i uchwytów do szczoteczek czy masek inhalacyjnych.
73,00 zł48,67 zł / 100 g -

VITIS Anticaries 100 ml – przeciwpróchnicza wzmacniająca szkliwo pasta do mycia zębów z hydroksyapatytem wapnia
Pasty Vitis Anticaries naprawiają i wzmacniają szkliwo zębów, efektywnie zapobiegając występowaniu próchnicy. Formuła zawiera cząsteczki hydroksyapatytu, zapewniające powierzchni zęba odpowiednią wytrzymałość i chroniące go przed kwasową erozją. Pasta Vitis Anticaries to sprawdzony i wysoce skuteczny produkt…
27,50 zł27,50 zł / 100 ml


