Sklep
Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników
-

Beyond Bamboo Toothbrush SOFT 1szt – bambusowa szczoteczka do mycia zębów
Bambusowa szczoteczka do mycia zębów Beyond Bamboo z cieniowanymi miękkim włosiem delikatnie i skutecznie usuwa osad z powierzchni zębów. Ekologiczne opakowanie podlega 100% recyklingowi.
5,90 zł5,90 zł / szt. -

BEYOND Charcoal & Sea Salt 130 g – wybielająca pasta do mycia zębów z węglem i solą morską
Profesjonalna pasta usuwająca przebarwienia ze szkliwa z węglem i solą morską.
33,90 zł26,08 zł / 100 g -

BEYOND MATCHA 130 g – wybielająco- antybakteryjna pasta do mycia zębów z Matcha
Profesjonalna pasta wybielająca usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa.
33,90 zł26,08 zł / 100 g -

BEYOND Pearl White Advanced 130 g – profesjonalna pasta wybielająca z hydroksyapatytem
Profesjonalna pasta wybielająca amerykańskiego producenta środków do wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Pasta Beyond Advanced usuwa przebarwienia z powierzchni szkliwa zębów oraz zabezpiecza je powstawaniem nowych plam. Specjalnie opracowana formuła wzmacnia szkliwo zębów oraz przeciwdziała odkładaniu…
43,90 zł33,77 zł / 100 g -

BEYOND Pearl White Sensitive Formula wybielająca pasta do mycia zębów z nadwrażliwością 130g
Profesjonalna pasta wybielająca usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa. Dedykowana osobom z wrażliwym szkliwem.
39,90 zł30,69 zł / 100 g -

Elugel oczyszczający żel stomatologiczny – żel z chlorheksydyną 0,2% do higieny jamy ustnej
Żel do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
33,90 zł -

GENGIGEL Mouthrinse150 ml – nawilżający płyn do płukania jamy ustnej z kwasem hialuronowym
Płyn do płukania jamy ustnej z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
36,90 zł24,60 zł / 100 ml -

Gengigel Spray — żel do jamy ustnej w aerozolu, 20 ml
Żel w aerozolu do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
36,90 zł184,50 zł / 100 ml -

GENGIGEL Teens 20 ml – żel miejscowy z kwasem hialuronowym dla dzieci i młodzieży
Żel do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
36,90 zł184,50 zł / 100 ml -

GENGIGEL Toothpaste Gum Protection 75 ml – pasta do zębów i problematycznych dziąseł
Pasta pozwalająca zmniejszyć oznaki sporadycznego zapalenia dziąseł. Polecana przy suchości jamy ustnej oraz przy owrzodzeniach i podrażnienia dziąseł
33,90 zł45,20 zł / 100 ml -

GENGIGEL żel 20 ml – żel z kwasem hialuronowym do leczenia zmian na błonach śluzowych jamy ustnej
Żel do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
33,90 zł169,50 zł / 100 ml -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

ORALPEACE Clean & Moisture 80 g – naturalny żel na suchość jamy ustnej z Neonisin-e®
ORALPEACE Clean & Moisture 80 g to japoński żel do codziennego mycia zębów i nawilżania jamy ustnej. Formuła z opatentowanym Neonisin-e® nie zawiera fluoru, alkoholu, środków pieniących ani składników ściernych. Szczególnie polecany przy suchości jamy ustnej…
51,90 zł64,88 zł / 100 g -

ORALPEACE Gel antybakteryjny żel stomatologiczny pasta dla psów i kotów na kamień nazębny, 80g
Naturalna pasta do mycia zębów z kompleksem NEONISIN-e dla psów i kotów przeciw kamieniowi nazębnemu
45,00 zł56,25 zł / 100 g
