Sklep
Wyświetlanie 1–16 z 37 wyników
-

AJONA Stomaticum 25ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
10,50 zł42,00 zł / 100 ml -

AJONA Stomaticum 6ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
3,99 zł66,50 zł / 100 ml -

AMINOMED pasta 75ml – rumiankowo – fluorkowa pasta do pielęgnacji jamy ustnej na stany zapalne dziąseł
Pasta do mycia zębów o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Pomaga w pielęgnacji zębów i dziąseł a także łagodzi istniejące stany zapalne. Dzięki zawartości olejków eterycznych odświeża oddech.
14,90 zł19,87 zł / 100 ml -

HALITA 575 ml SET – pasta i płyn do płukania jamy ustnej przeciw nieświeżemu zapachowi z ust
Pasta i płyn Halita przeciwdziałają przyczynom powstawania nieświeżego oddechu. Formuła oparta jest na kompleksie zwalczającym bakterie odpowiedzialne za lotne związki siarki, które są główną przyczyną przykrego oddechu. Pasta i płyn zapobiegają również odkładaniu się płytki nazębnej…
49,90 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

PETSIE Large końcówki do mycia zębów dla dużych psów 2 szt
Końcówki PETSIE Large do szczoteczek dla zwierząt powyżej 20 kg. Opakowanie zawiera 2 sztuki.
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE Medium końcówki do mycia zębów dla średnich psów 2 szt
Końcówki wymienne do szczoteczek PETSIE rozmiar Medium dla zwierząt o wadze 10- 20 kg Opakowanie: 2 szt
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE Small końcówki do mycia zębów dla małych psów 2 szt
Końcówki PETSIE Small do szczoteczek dla zwierząt do 10 kg. Opakowanie zawiera 2 sztuki.
69,00 zł34,50 zł / szt. -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów dużych psów powyżej 20 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów małych psów do 10 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

PETSIE szczoteczka do mycia zębów średnich psów 10 -20 kg
Szczoteczka do mycia zębów dla psów do 10 kg z antybakteryjnym włosiem
319,00 zł -

VITIS Anticaries 100 ml – przeciwpróchnicza wzmacniająca szkliwo pasta do mycia zębów z hydroksyapatytem wapnia
Pasty Vitis Anticaries naprawiają i wzmacniają szkliwo zębów, efektywnie zapobiegając występowaniu próchnicy. Formuła zawiera cząsteczki hydroksyapatytu, zapewniające powierzchni zęba odpowiednią wytrzymałość i chroniące go przed kwasową erozją. Pasta Vitis Anticaries to sprawdzony i wysoce skuteczny produkt…
27,50 zł27,50 zł / 100 ml


