Sklep
Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników
-

AJONA Stomaticum 25ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
10,50 zł42,00 zł / 100 ml -

AJONA Stomaticum 6ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
3,99 zł66,50 zł / 100 ml -

AMINOMED pasta 75ml – rumiankowo – fluorkowa pasta do pielęgnacji jamy ustnej na stany zapalne dziąseł
Pasta do mycia zębów o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Pomaga w pielęgnacji zębów i dziąseł a także łagodzi istniejące stany zapalne. Dzięki zawartości olejków eterycznych odświeża oddech.
14,90 zł19,87 zł / 100 ml -

Blaupunkt ACC024 końcówki wymienne do szczoteczek sonicznych DTS601, DTS511
Końcówki wymienne do szczoteczek marki Blaupunkt model DTS511, DTS601. Końcówki mają dwie długości włosia przez co dokładniej penetrują trudniej dostępne przestrzenie w jamie ustnej.
19,90 zł9,95 zł / szt. -

Blaupunkt ACC035 Ortho końcówki do irygatora dentystycznego z włosiem do usuwania płytki nazębnej, 2 sztuki
Końcówki pęczkowe do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej do irygatora DIR 501 marki Blaupunkt. Polecane przy implantach i stałych aparatach ortodontycznych.
29,00 zł14,50 zł / szt. -

Blaupunkt ACC067 końcówki wymienne do szczoteczek sonicznych 2 sztuki
Końcówki wymienne Blaupunkt do szczoteczek: DTS601, DTS511, DTS711
29,00 zł14,50 zł / szt. -

Blaupunkt Standard TIPS ACC026 końcówki do irygatora dentystycznego Blaupunkt DIR501, 2 szt
Standardowe końcówki do irygatora bezprzewodowego Blaupunkt DIR501. Dedykowane co codziennego czyszczenia zębów.
29,00 zł14,50 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

SWISSDENT BIOCARE regenerująco- rozjaśniająca pasta do mycia zębów, 100 ml
Ekskluzywna pasta do mycia zębów o działaniu silnie regenerującym dziąsła
72,90 zł72,90 zł / 100 ml -

SWISSDENT CRYSTAL 100 ml- regenerująca szkliwo pasta do mycia zębów
Ekskluzywna pasta do mycia zębów, która wykazuje działanie przeciw starzeniu się szkliwa zębów. Doskonałe oczyszczanie i regeneracja szkliwa.
73,90 zł73,90 zł / 100 ml -

SWISSDENT Extreme – wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 250 ml
Płyn do płukania jamy ustnej o działaniu wybielającym i odświeżającym.
59,90 zł23,96 zł / 100 ml -

SWISSDENT Extreme 100 ml – intensywnie wybielająca pasta do zębów RDA 40
Ekskluzywna pasta o wyjątkowej kombinacji składników usuwa przebarwienia z powierzchni szkliwa
72,00 zł72,00 zł / 100 ml -

SWISSDENT GENTLE – pasta wybielająca do zębów wrażliwych, 100 ml
Ekskluzywna pasta wybielająca do zębów wykazujących nadwrażliwość kontaktową. Usuwa przebarwienia i dba o dziąsła.
72,90 zł72,90 zł / 100 ml

