Sklep
Wyświetlanie 1–16 z 40 wyników
-

AJONA Stomaticum 25ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
10,50 zł42,00 zł / 100 ml -

AJONA Stomaticum 6ml – koncentrat pasty przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł, paradontozie
Koncentrat pasty do mycia zębów przeciw chorobom dziąseł
3,99 zł66,50 zł / 100 ml -

AMINOMED pasta 75ml – rumiankowo – fluorkowa pasta do pielęgnacji jamy ustnej na stany zapalne dziąseł
Pasta do mycia zębów o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Pomaga w pielęgnacji zębów i dziąseł a także łagodzi istniejące stany zapalne. Dzięki zawartości olejków eterycznych odświeża oddech.
14,90 zł19,87 zł / 100 ml -

Fittydent Denture Tablets – tabletki do czyszczenia protez i aparatów ortodontycznych, 32 szt
Tabletki czyszczące FITTYDENT zapewniają utrzymanie protez całkowitych i częściowych, ruchomych aparatów ortodontycznych i retainerów w stanie perfekcyjnie higienicznym dając użytkownikowi miłe uczucie świeżości.
17,90 zł0,56 zł / szt. -

Fittydent Klej do protez 40 g – supermocny, wodoodporny klej do mocowania protez zębowych
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
22,90 zł57,25 zł / 100 g -

Fittydent Klej do protez Sensitive 40 g- wodoodporny klej do protez
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
21,90 zł54,75 zł / 100 g -

FittyDent podściółki do mocowania protez zębowych, 15 szt
Zabezpieczające podściółki do mocowania protez zębowych zapewniają optymalne umocowanie protezy zapobiegając jej przesuwaniu czy zsunięciu.
18,90 zł1,26 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

TePe Bridge & Implant Floss nić dentystyczna, 30 szt
Nić do czyszczenia przestrzeni zębów z : implantami, mostami i aparatem ortodontycznym. Wskazana również dla osób w szerokimi przestrzeniami między sąsiadującymi zębami.
29,50 zł0,98 zł / szt. -

TePe Colour Compact Extra soft, zestaw bardzo miękkich szczoteczek do zębów, 4szt.
Odpowiednio dobrana szczoteczka do zębów ma ogromne znaczenie dla zdrowia jamy ustnej – szczególnie jeśli zależy Ci na delikatności i precyzji. TePe Colour Compact X-Soft – zestaw 4 szczoteczek to idealna propozycja dla osób o wrażliwych…
23,90 zł5,98 zł / szt. -

TePe Compact Tuft — szczoteczka jednopęczkowa
Mała, kątowa szczoteczka z jednopęczkowa, gęstą główką. Idealna do precyzyjnego czyszczenia wszystkich trudno dostępnych obszarów w jamie ustnej.
9,49 zł -

TePe Denture – szczotka do czyszczenia protez ruchomych, szyn na bruksizm czerwona
Szczotka do czyszczenia protez ma wyjątkowo długie, mocne włókna aby zapewnić dobry dostęp i skuteczne czyszczenie nie powodując uszkodzeń protezy.
11,50 zł -

TePe Denture – szczotka do czyszczenia protez ruchomych, szyn na bruksizm niebieska
Szczotka do czyszczenia protez ma wyjątkowo długie, mocne włókna aby zapewnić dobry dostęp i skuteczne czyszczenie nie powodując uszkodzeń protezy.
11,50 zł

