Sklep
Wyświetlanie 1–16 z 39 wyników
-

AQUALIZER ULTRA MEDIUM VOLUME – samodopasowująca szyna łagodząca bóle skroniowo-żuchwowe
Aqializer to samodopasowująca się szyna łagodząca skutki zaburzeń szczękowo- żuchwowych. Pozwala zachować naturalny balans ciała, dzięki czemu szybko i dokładnie dopasowuje się do warunków zgryzu.
99,00 zł -

BRUSH-BABY FirstBrush Blue 2 szt – szczoteczka manualna dla dzieci wieku 0-18 miesięcy, niebieska
Pierwsza szczoteczka manualna opracowana z myślą o najmłodszych dzieciach.
22,90 zł11,45 zł / szt. -

BRUSH-BABY ROCKET 50 ml – pasta do mycia zębów dla dzieci 3+, jagodowa
1350 ppm F. Pasta do mycia zębów z fluorem i ksylitolem dla dzieci od 3 roku życia.
17,90 zł35,80 zł / 100 ml -

BRUSH-BABY UNICORN 50 ml – pasta do mycia zębów dla dzieci 3+, truskawkowa
1350 ppm F. Pasta do mycia zębów z fluorem i ksylitolem dla dzieci w wieku 3 do 6 lat.
17,90 zł35,80 zł / 100 ml -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

REHASPLINT HARD 60 SHORE niebieski – szyna zgryzowa, silny bruksizm
Szyna okluzyjna do leczenia dolegliwości związanych z CMD. Ułatwia rozluźnienie mięśni i przeciwdziała skutkom związanym z zaciskaniem mięśni żuchwy.
107,90 zł -

REHASPLINT MEDIUM 50 SHORE clear – szyna zgryzowa, standardowa
Szyna okluzyjna do leczenia dolegliwości związanych z CMD. Następca Aqualizera
107,90 zł -

REHASPLINT SOFT 40 SHORE różowa – szyna zgryzowa, ORTO + wrażliwi pacjenci
Szyna okluzyjna do leczenia dolegliwości związanych z CMD. Następca Aqualizera
107,90 zł -

TePe Bridge & Implant Floss nić dentystyczna, 30 szt
Nić do czyszczenia przestrzeni zębów z : implantami, mostami i aparatem ortodontycznym. Wskazana również dla osób w szerokimi przestrzeniami między sąsiadującymi zębami.
29,50 zł0,98 zł / szt. -

TePe Colour Compact Extra soft, zestaw bardzo miękkich szczoteczek do zębów, 4szt.
Odpowiednio dobrana szczoteczka do zębów ma ogromne znaczenie dla zdrowia jamy ustnej – szczególnie jeśli zależy Ci na delikatności i precyzji. TePe Colour Compact X-Soft – zestaw 4 szczoteczek to idealna propozycja dla osób o wrażliwych…
23,90 zł5,98 zł / szt. -

TePe Compact Tuft — szczoteczka jednopęczkowa
Mała, kątowa szczoteczka z jednopęczkowa, gęstą główką. Idealna do precyzyjnego czyszczenia wszystkich trudno dostępnych obszarów w jamie ustnej.
9,49 zł -

TePe Denture – szczotka do czyszczenia protez ruchomych, szyn na bruksizm czerwona
Szczotka do czyszczenia protez ma wyjątkowo długie, mocne włókna aby zapewnić dobry dostęp i skuteczne czyszczenie nie powodując uszkodzeń protezy.
11,50 zł -

TePe Denture – szczotka do czyszczenia protez ruchomych, szyn na bruksizm niebieska
Szczotka do czyszczenia protez ma wyjątkowo długie, mocne włókna aby zapewnić dobry dostęp i skuteczne czyszczenie nie powodując uszkodzeń protezy.
11,50 zł -

TePe EXTRA SOFT Size 5 GREEN 8 szt – szczoteczka międzyzębowa, jasno zielona
(0.8 mm) Szczoteczka międzyzębowa to najbardziej wydajne, przyjazne dla użytkownika urządzenie do usuwania płytki nazębnej między zębami. Te PE EXTRA SOFT dedykowane są dla osób z wrażliwymi dziąsłami i zębami.
16,60 zł2,08 zł / szt.
