Sklep
Wyświetlanie 1–16 z 75 wyników
-

HALITA 575 ml SET – pasta i płyn do płukania jamy ustnej przeciw nieświeżemu zapachowi z ust
Pasta i płyn Halita przeciwdziałają przyczynom powstawania nieświeżego oddechu. Formuła oparta jest na kompleksie zwalczającym bakterie odpowiedzialne za lotne związki siarki, które są główną przyczyną przykrego oddechu. Pasta i płyn zapobiegają również odkładaniu się płytki nazębnej…
49,90 zł -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Ortho 2 szt. – ortodontyczne
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Ortho 2 szt. to specjalistyczne akcesoria stworzone z myślą o osobach noszących aparaty ortodontyczne, implanty oraz protezy zębowe. Dzięki precyzyjnie ukierunkowanemu strumieniowi wody skutecznie docierają do trudno dostępnych miejsc wokół zamków,…
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Perio 2 szt. – do stanów zapalnych w jamie ustnej
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Perio 2 szt. to specjalistyczne akcesoria stworzone z myślą o osobach borykających się ze stanami zapalnymi dziąseł, nadwrażliwością czy krwawieniem podczas szczotkowania. Dedykowane do irygatora Smilesonic H2O, umożliwiają precyzyjne oczyszczanie obszarów…
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Plaque 2 szt. – do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Plaque 2 szt. to specjalistyczne dysze zaprojektowane z myślą o dokładnym oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych, implantów i mostków dentystycznych. Dedykowane do irygatora Smilesonic H2O, umożliwiają precyzyjne usuwanie bakterii i resztek pokarmowych z…
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Standard 2 szt. – do codziennego czyszczenia
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Standard 2 szt. to podstawowe, ale niezwykle skuteczne akcesoria do codziennej higieny jamy ustnej. Dedykowane do irygatora Smilesonic H2O, umożliwiają łatwe i precyzyjne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, usuwanie płytki nazębnej i resztek…
36,00 zł18,00 zł / szt. -

Końcówki Smilesonic SupremeWhite 2 szt. intensywnie wybielające
Końcówki do szczoteczki sonicznej Smilesonic SupremeWhite 2 szt. to innowacyjne akcesoria stworzone z myślą o osobach pragnących lśniącego, białego uśmiechu. Wyposażone w twarde i gęsto ułożone włókna, skutecznie usuwają przebarwienia powstałe po kawie, herbacie czy czerwonym…
48,00 zł24,00 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Perio-Aid Dentaid 0.05% Active Control 500 ml – płyn do płukania jamy ustnej przeciw kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Maintenance, antybakteryjny płyn przeznaczonym jest do codziennego użytku przy częstych dolegliwościach związanych z jamą ustną
29,90 zł5,98 zł / 100 ml -

Perio-Aid Dentaid 0.12% CHX 75 ml – pasta w formie żelu przeciw krwawieniu dziąseł i kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Gel – pasta do zębów w żelu przeciw płytce nazębnej, zapewnia kompleksową ochronę antybakteryjną jamy ustnej. Skutecznie zwalcza płytkę nazębną i przeciwdziała chorobom dziąseł.
21,90 zł29,20 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 150 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
17,90 zł11,93 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
28,90 zł5,78 zł / 100 ml -

Perio-Aid Protect żel bioadhezyjny z chlorheksydyną i kwasem hialuronowym – pielęgnacja dziąseł 30ml
Perio-Aid Protect to bioadhezyjny żel do pielęgnacji dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej, szczególnie polecany po zabiegach stomatologicznych. Dzięki zawartości chlorheksydyny i kwasu hialuronowego tworzy ochronną warstwę, wspiera regenerację oraz pomaga ograniczyć rozwój bakterii.
44,60 zł148,67 zł / 100 ml -

ROYAL DENTA Gold 130g – ochronna pasta do mycia zębów z czystym złotem wzmacniająca dziąsła
Pasta Royal Gold jest przeznaczona do wzmocnienia i ochrony dziąseł
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA JEJU 130 g – pasta ze złotem do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej
Pasta do codziennej kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. Chroni zęby oraz dziąsła.
69,90 zł53,77 zł / 100 g
