Isodent
Wyświetlanie wszystkich wyników: 15
-

IsoDent – pojemnik z sitkiem do czyszczenia aparatów, nakładek i protez
IsoDent Cleaning & Storage Box to lekki pojemnik z pokrywką i wyjmowanym sitkiem do czyszczenia oraz przechowywania ruchomych aparatów ortodontycznych, nakładek, retainerów, ochraniaczy i protez. Zamknięta konstrukcja pomaga ograniczyć parowanie roztworu, a sitko ułatwia wyjęcie i…
14,90 zł -

IsoDent 20 g – klej do protez w proszku, mocowanie na cały dzień
IsoDent 20 g to klej do protez w formie proszku, który po kontakcie z wilgocią tworzy warstwę żelową pomagającą stabilnie utrzymać protezę przez cały dzień. Zawiera ekstrakt z arktycznych ziół oraz aromat mięty. ✓ mocowanie protezy…
30,90 zł -

ISODENT Adhesive Cream for Dentures 40 g – krem adhezyjny do protez zapewniający komfort i pewność każdego dnia
Codzienny komfort noszenia protezy zależy nie tylko od jej dopasowania, ale również od jakości zastosowanego kleju. Odpowiedni krem adhezyjny pozwala czuć się pewnie w każdej sytuacji – podczas jedzenia, rozmowy czy uśmiechu. ISODENT Adhesive Cream for…
22,90 zł57,25 zł / 100 g -

IsoDent Denture Cleaner 100 ml – koncentrat do czyszczenia protez
IsoDent Denture Cleaner 100 ml to skoncentrowany płyn do codziennego czyszczenia protez zębowych. Odpowiedni do protez akrylowych, metalowych oraz z miękkim podścieleniem. Pomaga usuwać płytkę, przebarwienia i kamień, a przygotowany roztwór można stosować nawet do 6…
15,90 zł15,90 zł / 100 ml -

ISODENT Denture Cleaner 250 ml – środek do czyszczenia protez zębowych
Środek do czyszczenia wszystkich protez zębowych.
28,90 zł11,56 zł / 100 ml -

IsoDent Fluor+ 100 ml – płyn z 0,15% fluorku sodu, ochrona przed próchnicą
IsoDent Fluor+ 100 ml to bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej dla osób powyżej 12. roku życia. Zawiera 0,15% fluorku sodu, ksylitol i erytrytol oraz ekstrakty roślinne. Producent szczególnie poleca go osobom z aparatem stałym, zwiększonym…
24,90 zł24,90 zł / 100 ml -

IsoDent Fluor+ 250 ml – płyn z 0,15% fluorku sodu, ochrona przed próchnicą
IsoDent Fluor+ 250 ml to bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej dla osób powyżej 12. roku życia. Zawiera 0,15% fluorku sodu, ksylitol, erytrytol oraz ekstrakty roślinne. Producent szczególnie poleca go osobom z aparatem stałym, zwiększonym ryzykiem…
34,90 zł13,96 zł / 100 ml -

IsoDent Niitty Meadow – nawilżający płyn do płukania jamy ustnej 250ml
IsoDent Niitty Meadow to nawilżający płyn do płukania jamy ustnej stworzony z myślą o osobach, które chcą zadbać o kompleksową higienę jamy ustnej oraz złagodzić uczucie suchości. Dzięki połączeniu naturalnej betainy, fluoru, ksylitolu i erytrytolu płyn…
30,90 zł12,36 zł / 100 ml -

IsoDent Ortho Cleaner 100 ml – koncentrat do aparatów, nakładek i ochraniaczy
IsoDent Ortho Cleaner 100 ml to skoncentrowany płyn do codziennego czyszczenia ruchomych aparatów ortodontycznych, nakładek, retainerów oraz ochraniaczy na zęby. Pomaga usuwać płytkę, przebarwienia, bakterie, grzyby i kamień z powierzchni urządzeń noszonych w jamie ustnej. do…
15,90 zł15,90 zł / 100 ml -

IsoDent Ortho Cleaner 250 ml – koncentrat do aparatów, nakładek i ochraniaczy
IsoDent Ortho to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o higienę aparatu ortodontycznego oraz komfort codziennego użytkowania.
29,90 zł11,96 zł / 100 ml -

ISODENT PARO Mild 100 ml – płyn przeciw stanom zapalnym i krwawieniu dziąseł
Płyn leczacy stany zapalne dziąseł, polecany przy implantach zębów
27,90 zł27,90 zł / 100 ml -

ISODENT PARO Mild 250 ml – płyn przeciw stanom zapalnym i krwawieniu dziąseł
Płyn leczacy stany zapalne dziąseł, polecany przy implantach zębów
49,90 zł19,96 zł / 100 ml -

IsoDent Super Junior – płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci o smaku gumy balonowej 100ml
Zdrowe nawyki higieny jamy ustnej warto budować już od najmłodszych lat. IsoDent Super Junior to płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci powyżej 6. roku życia, który stanowi doskonałe uzupełnienie codziennego szczotkowania zębów. Dzięki zawartości fluorku…
19,90 zł19,90 zł / 100 ml -

IsoDent Super Junior 250 ml – płyn dla dzieci 6+ z fluorem, guma balonowa
IsoDent Super Junior 250 ml to płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci powyżej 6. roku życia o smaku gumy balonowej. Zawiera 0,05% fluorku sodu (230 ppm F), ksylitol, erytrytol i CI-dextran. Uzupełnia codzienne szczotkowanie, wspiera…
34,90 zł13,96 zł / 100 ml -

Szczoteczka do protez IsoDent – skuteczne i bezpieczne czyszczenie każdego dnia
Codzienna higiena protez zębowych ma kluczowe znaczenie dla komfortu użytkowania oraz zdrowia jamy ustnej. Szczoteczka do protez IsoDent została zaprojektowana tak, aby zapewnić dokładne, a jednocześnie delikatne czyszczenie wszystkich powierzchni protezy. Ergonomiczna konstrukcja i odpowiednio dobrane…
14,90 zł
