Płyny do płukania jamy ustnej na suchość jamy ustnej
Wyświetlanie wszystkich wyników: 9
-
Promocja

Frezyderm Hydroral Xero 250 ml – płyn na suchość jamy ustnej z kwasem hialuronowym
Frezyderm Hydroral Xero 250 ml to specjalistyczny płyn do płukania jamy ustnej przeznaczony do codziennej pielęgnacji przy suchości jamy ustnej. Formuła zawiera hydro-żel, kwas hialuronowy, ksylitol, Cymenol oraz 250 ppm fluoru, dzięki czemu wspiera długotrwałe nawilżenie…
Pierwotna cena wynosiła: 50,90 zł.45,90 złAktualna cena wynosi: 45,90 zł.18,36 zł / 100 ml -

FrezyDERM HYDRORAL XERO nawilżający spray przeciw suchości jamy ustnej, 50ml
Hydroral Xero Spray 50 ml to skuteczne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem suchości jamy ustnej. Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas mówienia, jedzenia lub masz uczucie ciągłego przesuszenia, ten preparat zapewni szybką ulgę i przywróci odpowiedni…
34,90 zł69,80 zł / 100 ml -

IsoDent Niitty Meadow – nawilżający płyn do płukania jamy ustnej 250ml
IsoDent Niitty Meadow to nawilżający płyn do płukania jamy ustnej stworzony z myślą o osobach, które chcą zadbać o kompleksową higienę jamy ustnej oraz złagodzić uczucie suchości. Dzięki połączeniu naturalnej betainy, fluoru, ksylitolu i erytrytolu płyn…
30,90 zł12,36 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml -

Oral7 Mouth Spray 50 ml – spray na suchość jamy ustnej o właściwościach nawilżających
Aktywna formuła enzymatyczna Oral7 pomaga hamować bakterie powodujące przykry zapach z ust, wspomaga zdrowie dziąseł i nawilża błony śluzowe jamy ustnej
25,90 zł51,80 zł / 100 ml -

ORALPEACE Mint naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE NATURAL – Naturalny Spray do Płukania Jamy Ustnej 30 ml
Odkryj innowacyjny japoński spray do pielęgnacji jamy ustnej ORALPEACE Orange 30 ml – połączenie nowoczesnej biotechnologii, naturalnych składników i wygodnej formy stosowania. To delikatny preparat nawilżający z opatentowanym składnikiem Neonisin-e®, opracowanym na bazie badań nad bakteriami…
46,90 zł156,33 zł / 100 ml -

ORALPEACE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym Oralpeace. Doskonały przy kserostomii.
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE ORANGE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml
Płyny do płukania jamy ustnej na suchość jamy ustnej — wybór i porównanie produktów
Przy suchości jamy ustnej przydatne do porównania są skład, smak, sposób aplikacji i częstotliwość. Płyn do płukania oraz preparat do pozostawienia w ustach mogą mieć różne instrukcje. Przed zakupem upewnij się, jak używa się wybranego produktu.
Płyn gotowy do użycia czy koncentrat?
Ta różnica wpływa na sposób stosowania i rzeczywistą wydajność butelki. Sprawdź, czy preparat wymaga rozcieńczenia, w jakiej proporcji oraz jaką porcję przewiduje producent. Nie rozcieńczaj gotowego płynu ani nie używaj koncentratu bez przygotowania wbrew instrukcji. Podobny wygląd opakowań nie oznacza tych samych zasad. Miarka na nakrętce może pomagać w odmierzaniu, ale jej pojemność nie jest wspólna dla wszystkich produktów.
Dobór receptury i częstotliwości używania
Przeczytaj skład, wskazany wiek i przeznaczenie wybranego płynu. Oznaczenie smaku nie mówi, czy receptura zawiera alkohol lub interesujący Cię składnik. Sprawdź, czy producent przewiduje regularne stosowanie, czy określony okres używania. Płyn tej samej serii co pasta może mieć odrębną instrukcję. Przy zaleceniu po zabiegu kieruj się wskazówkami gabinetu dotyczącymi produktu i momentu rozpoczęcia płukania.
Pojemność butelki a koszt używania
Cena za 100 ml ułatwia porównanie opakowań, lecz nie pokazuje liczby zastosowań. Aby ją oszacować, uwzględnij porcję płynu i ewentualne rozcieńczenie z instrukcji. Mała butelka może być wygodniejsza do transportu, duża wymaga odpowiedniego miejsca do przechowywania. Wielopak porównuj z pojedynczą butelką tego samego wariantu. Nie sumuj pojemności różnych preparatów w zestawie tak, jakby były jednym produktem.
Powiązane kategorie
Płyn wybarwiający płytkę nazębną, Płyny dla Pacjentów onkologicznych, Płyny do płukania jamy ustnej antybakteryjne.
Nie masz pewności, który wariant wybrać? Napisz do nas, podając nazwę produktu, a przy akcesoriach także pełny model urządzenia. Te informacje pomogą sprawdzić zawartość opakowania i dopasowanie.
