Płyny do płukania jamy ustnej na afty i stany zapalne
Wyświetlanie 1–16 z 56 wyników
-
Polecamy

Aftident – Spray do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej z KOENZYMEM Q10 i TAURYNĄ
AFTIDENT® Spray to innowacyjny preparat do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej. Dzięki zaawansowanej formule z koenzymem Q10 i tauryną wspiera regenerację dziąseł, łagodzi podrażnienia i pomaga utrzymać jamę ustną w dobrej kondycji. Wygodna forma sprayu umożliwia…
72,90 zł -
Polecamy

AFTIDENT – żel na rany jamy ustnej oraz afty
AFTIDENT żel to skuteczny preparat do pielęgnacji błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł. Pomaga łagodzić ból i dyskomfort, przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek oraz chroni zmiany przed czynnikami zewnętrznymi. Polecany przy aftach, pleśniawkach i podrażnieniach spowodowanych aparatami…
14,90 zł -

ALFA Diabetic Fresh – specjalistyczny płyn do płukania i nawilżania jamy ustnej dla cukrzyków, smak mocna mięta
Alfa Diabetic ułatwia codzienną higienę jamy ustnej. Łagodzi objawy suchości ślinianek w jamie ustnej, przeciwdziała rozwojowi próchnicy. Zapobiega krwawieniu, łagodzi ból,skraca czas gojenia podrażnionych dziąseł, pozostawia przyjemny smak w ustach.
33,90 zł -

ALFA Diabetic Mild – specjalistyczny płyn do płukania i nawilżania jamy ustnej dla cukrzyków, smak łagodna mięta
Alfa Diabetic ułatwia codzienną higienę jamy ustnej. Łagodzi objawy suchości ślinianek w jamie ustnej, przeciwdziała rozwojowi próchnicy. Zapobiega krwawieniu, łagodzi ból,skraca czas gojenia podrażnionych dziąseł, pozostawia przyjemny smak w ustach.
33,90 zł -

ALFA Implant 200 ml- leczniczy płyn do płukania jamy ustnej przeciw stanom zapalnym jamy ustnej
Alfa Implant Care to specjalistyczny płyn do płukania ust dla osób po zabiegach implantologicznych i ekstrakcjach zębów, jak i codziennej higieny jamy ustnej. Płyn znacznie podnosi komfort leczenia.
42,50 zł21,25 zł / 100 ml -

ALFA Med – leczniczy płyn do płukania jamy ustnej dla szczególnej grupy pacjentów, m.in onkologicznych, 200 ml
Alfa Implant Care to specjalistyczny płyn do płukania ust dla osób po zabiegach implantologicznych i ekstrakcjach zębów, jak i codziennej higieny jamy ustnej. Płyn znacznie podnosi komfort leczenia. Płyn polecany dla pacjentów onkologicznych.
39,90 zł19,95 zł / 100 ml -

Alfa MED PIANA 100 ml – łagodna piana do higienizacji jamy ustnej z problemami periodontologicznymi
Specjalna formuła piany dla osób przed, w trakcie i po terapii przeciwnowotworowej. Bezpieczna alternatywa dla pasty do zębów i płukanki w okresie lecenia jak i po jego zakończeniu. Piana powstała wskutek wielomiesięcznej współpracy z onkologami.
35,90 zł35,90 zł / 100 ml -

ALFA Scaling Mouthwash- antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej na stany zapalne, afty i krawienia dziąseł 1000 ml
Płukanka profilaktyczna stomatologiczna po zabiegach skalingu i kiretażu w gabinecie stomatologicznym
79,00 zł7,90 zł / 100 ml -

ALFA Scaling Mouthwash- antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej na stany zapalne, afty i krwawienia dziąseł 500ml
Płukanka profilaktyczna stomatologiczna po zabiegach skalingu i kiretażu w gabinecie stomatologicznym
52,50 zł10,50 zł / 100 ml -
Promocja

Biomed Gum Health 500 ml – płyn do płukania jamy ustnej z rozmarynem
Naturalny płyn do płukania jamy ustnej kompleksowo wspomagający zdrowie dziąseł z olejkami eterycznymi.
Pierwotna cena wynosiła: 22,90 zł.19,90 złAktualna cena wynosi: 19,90 zł.3,98 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,90 zł -

Biorepair Ochrona Dziąseł 500 ml – płyn do płukania jamy ustnej z kwasem hialuronowym
Kojący płyn do płukania jamy ustnej w przypadku problemu podrażnionych dziąseł
26,60 zł5,32 zł / 100 ml -

Biorepair Peribioma PRO 200 ml – mikrobiotyczna piana do płukania jamy ustnej przeciw paradontozie
Płyn do płukania jamy ustnej w formie aktywnego musu. Przynosi długotrwałą ochronę i ulgę przy stanach zapalnych dziąseł
25,50 zł12,75 zł / 100 ml -

BLUEM Moutwash – płyn do płukania jamy ustnej z aktywnym tlenem na stany zapalne jamy ustnej, 250ml
Bluem to nowoczesna linia preparatów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, która w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki aktywne - tlen, miód, xylitol oraz laktoferynę.
46,90 zł18,76 zł / 100 ml -

BLUEM Moutwash – płyn do płukania jamy ustnej z aktywnym tlenem na stany zapalne jamy ustnej, 500 ml
Bluem to nowoczesna linia preparatów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, która w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki aktywne - tlen, miód, xylitol oraz laktoferynę.
79,90 zł15,98 zł / 100 ml -
Polecamy

Bluem Oxygen Mouth Spray 15 ml – antybakteryjny aerozol do jamy ustnej ustnej z aktywnym tlenem
Specjalistyczny płyn do płukania jamy ustnej w formie aerozolu do miejscowego stosowania celem przyspieszenia procesu regeneracji i hamowania miejscowych stanów zapalnych. Spray Bluem Oxygen doskonale odświeża oddech i jest pomocny w walce z nieprzyjemnym oddechem.
29,90 zł199,33 zł / 100 ml -

Bluem Sonic+ wymienne główki do szczoteczki sonicznej – 2 sztuki
Bluem Sonic+ wymienne główki – 2 sztuki to oryginalne końcówki stworzone z myślą o skutecznej i delikatnej higienie jamy ustnej. Wyposażone w miękkie włókna, efektywnie usuwają płytkę nazębną, jednocześnie chroniąc dziąsła i szkliwo przed nadmiernym podrażnieniem.…
59,00 zł29,50 zł / szt.
Płyny do płukania jamy ustnej na afty i stany zapalne — wybór i porównanie produktów
Przy podrażnieniach sprawdź, czy płyn jest gotowy do użycia czy wymaga rozcieńczenia. Zwróć uwagę na skład, czas kontaktu i długość stosowania. Uporczywe albo nawracające zmiany powinien ocenić stomatolog.
Płyn gotowy do użycia czy koncentrat?
Ta różnica wpływa na sposób stosowania i rzeczywistą wydajność butelki. Sprawdź, czy preparat wymaga rozcieńczenia, w jakiej proporcji oraz jaką porcję przewiduje producent. Nie rozcieńczaj gotowego płynu ani nie używaj koncentratu bez przygotowania wbrew instrukcji. Podobny wygląd opakowań nie oznacza tych samych zasad. Miarka na nakrętce może pomagać w odmierzaniu, ale jej pojemność nie jest wspólna dla wszystkich produktów.
Dobór receptury i częstotliwości używania
Przeczytaj skład, wskazany wiek i przeznaczenie wybranego płynu. Oznaczenie smaku nie mówi, czy receptura zawiera alkohol lub interesujący Cię składnik. Sprawdź, czy producent przewiduje regularne stosowanie, czy określony okres używania. Płyn tej samej serii co pasta może mieć odrębną instrukcję. Przy zaleceniu po zabiegu kieruj się wskazówkami gabinetu dotyczącymi produktu i momentu rozpoczęcia płukania.
Pojemność butelki a koszt używania
Cena za 100 ml ułatwia porównanie opakowań, lecz nie pokazuje liczby zastosowań. Aby ją oszacować, uwzględnij porcję płynu i ewentualne rozcieńczenie z instrukcji. Mała butelka może być wygodniejsza do transportu, duża wymaga odpowiedniego miejsca do przechowywania. Wielopak porównuj z pojedynczą butelką tego samego wariantu. Nie sumuj pojemności różnych preparatów w zestawie tak, jakby były jednym produktem.
Powiązane kategorie
Płyn wybarwiający płytkę nazębną, Płyny dla Pacjentów onkologicznych, Płyny do płukania jamy ustnej antybakteryjne.
Nie masz pewności, który wariant wybrać? Napisz do nas, podając nazwę produktu, a przy akcesoriach także pełny model urządzenia. Te informacje pomogą sprawdzić zawartość opakowania i dopasowanie.
