Pasta do implantow
Wyświetlanie wszystkich wyników: 12
-

BLUEM Toothpaste BF 75 ml- pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem do implantów i dziąseł bez fluoru
Bluem to nowoczesna linia preparatów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, która w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki aktywne - tlen, miód, xylitol oraz laktoferynę.
58,90 zł78,53 zł / 100 ml -

BLUEM Toothpaste F 75 ml – pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem do implantów i dziąseł z fluorem
Formuła z fluorem. 1000 ppmF . Bluem to nowoczesna linia preparatów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, która w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki aktywne - tlen, miód, xylitol oraz laktoferynę.
58,90 zł78,53 zł / 100 ml -
Promocja

Curasept 720 ADS DNA Implant Pro 75 ml – pasta do mycia zębów z chlorheksydyną, DNA i kwasem hialuronowym
Pasta regenerująco - nawilżająca przyspieszająca gojenie się tkanek. Nowa formuła wzbogacona o RNA/DNA.
Pierwotna cena wynosiła: 32,90 zł.31,90 złAktualna cena wynosi: 31,90 zł.42,53 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,90 zł -

Curasept 720 ADS DNA Relief PRO 75 ml – pasta do mycia zębów z CHX, DNA i chlorobutanolem
Pasta do mycia zębów o działaniu łagodzącym ból. Nowa formuła wzbogacona o DNA
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

CURASEPT ADS DNA 705 75ml – pasta do zębów w żelu z chlorheksydyną 0.05%
Nowoczesna pasta do mycia zębów oparta na najnowszych osiągnięciach włoskiej marki Curasept. Pasta zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego oraz ubytkom próchnicowym. Utrzymuje dziąsła w dobrej kondycji, sprzyja zachowaniu równowagi bakteriologicznej w jamie ustnej. Polecana do codziennej profilaktyki,…
26,90 zł35,87 zł / 100 ml -

Curasept Prevent – pasta do zębów z colostrum i olejem ozonowanym 75 ml
Curasept Prevent to pasta do codziennej higieny zębów i pielęgnacji dziąseł z colostrum, olejem ozonowanym, olejkiem z drzewa herbacianego i ksylitolem. Formuła bez fluoru wspiera codzienną kontrolę płytki i pielęgnację środowiska jamy ustnej.
27,90 zł37,20 zł / 100 ml -

GENGIGEL Toothpaste Gum Protection 75 ml – pasta do zębów i problematycznych dziąseł
Pasta pozwalająca zmniejszyć oznaki sporadycznego zapalenia dziąseł. Polecana przy suchości jamy ustnej oraz przy owrzodzeniach i podrażnienia dziąseł
33,90 zł45,20 zł / 100 ml -

KIN B5 pasta przeciw płytce nazębnej i kamieniowi nazębnemu 125 ml
Pasta do codziennego mycia zębów przeciw płytce nazębnej i kamieniowi nazębnemu.
32,60 zł26,08 zł / 100 ml -
Polecamy

OxySafe PRO2 – pasta do mycia zębów redukująca stany zapalne przyzębia z aktywnym tlenem 75 ml
Innowacyjna antybakteryjna pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem. OxySafe PRO2 jest wysoce skuteczna w walce z biofilmem bakteryjnym. Przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego, płytki nazębnej, próchnicy zębów oraz ogranicza i zapobiega rozwojowi stanu zapalnego przyzębia i…
32,90 zł43,87 zł / 100 ml -

SWISSDENT BIOCARE regenerująco- rozjaśniająca pasta do mycia zębów, 100 ml
Ekskluzywna pasta do mycia zębów o działaniu silnie regenerującym dziąsła
72,90 zł72,90 zł / 100 ml -

VITIS Gingival Healthy Gums 100 ml- pasta przeciw osadowi i kamieniowi nazębnemu
Pasta VITIS Gingival Healthy Gums zapewnia kompleksową ochronę i higienę jamy ustnej. Zalecana jest przez stomatologów do stosowania w profilaktyce chorób dziąseł i przyzębia
26,90 zł26,90 zł / 100 ml -
Polecamy

VITIS Gingival Healthy Gums NEW BIG Set- zestaw przeciw paradontozie, krwawieniu dziąseł i kamieniowi nazębnemu
Kompleksowy zestaw Vitis Healthy Gums (dawniej Vitis Gingival) dedykowany do codziennej pielęgnacji jamy ustnej z problemami periodontologicznymi . Zestaw zawiera antybakteryjną pastę i płyn do płukania jamy ustnej, które zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych dziąseł i przeciwdziałają…
52,90 zł
Pasta do implantow — wybór i porównanie produktów
Sprawdź, czy producent wskazuje zastosowanie przy implantach i jaki sposób pielęgnacji opisuje. Porównaj skład, konsystencję i zalecaną częstotliwość. Indywidualne zalecenia osoby prowadzącej leczenie pomagają wybrać odpowiedni produkt.
Przeznaczenie i skład — od czego zacząć?
Najpierw określ, czy szukasz pasty do codziennego szczotkowania, czy preparatu zaleconego do konkretnego zastosowania. Potem porównaj wykaz składników, oznaczenie wieku i instrukcję. Produkt o podobnej nazwie może występować w kilku recepturach. Informacji o obecności fluoru, aromatów lub innych interesujących Cię składników szukaj w pełnym składzie, a nie wyłącznie w hasłach z przodu opakowania.
Smak, konsystencja i sposób stosowania
Komfort ma znaczenie przy produkcie używanym regularnie. Sprawdź opis smaku i formę preparatu, szczególnie jeśli zmieniasz dotychczasową pastę. Żel do pozostawienia na zębach i pasta przeznaczona do szczotkowania mogą mieć inne zasady aplikacji. Nie przenoś ilości, czasu ani częstotliwości użycia z jednego produktu na drugi. Gdy pasta stanowi element zaleconej pielęgnacji, przy wyborze zamiennika porównaj także instrukcję otrzymaną w gabinecie.
Jak porównać pojemność i cenę?
Przy dwóch tubach o różnej wielkości pomocna jest cena za 100 ml. Jeśli producent podaje zawartość w gramach, porównuj cenę za 100 g; masy nie należy samodzielnie zamieniać na objętość. W wielopakach sprawdź liczbę tub i pojemność każdej z nich. Zestaw pasty ze szczoteczką nie jest tym samym co kilka identycznych tub. Przy zapasie uwzględnij również zalecenia przechowywania i czas użycia po otwarciu.
Powiązane kategorie
Czarna pasta z węglem, Pasta dla palaczy i na przebarwienia szkliwa, Pasta do mycia zębów bez mentolu.
Nie masz pewności, który wariant wybrać? Napisz do nas, podając nazwę produktu, a przy akcesoriach także pełny model urządzenia. Te informacje pomogą sprawdzić zawartość opakowania i dopasowanie.
