Gumy do żucia i produkty z ksylitolem
Wyświetlanie 1–16 z 32 wyników
-

ApaCare Gum – remineralizujące gumy do żucia chroniące przed próchnicą z ksylitolem i minerałami szkliwa zębów, 45 szt
Bezcukrowa, chroniąca przed próchnicą guma do żucia ApaGum zawiera ksylitol, wapń i fosfor. Remineralizuje uszkodzone szkliwo zębów.
19,90 zł0,44 zł / szt. -

AQUAMED guma na suchość jamy ustnej z ksylitolem 30 szt. – marakuja
AQUAMED to bezcukrowa guma do żucia przeznaczona dla osób odczuwających suchość jamy ustnej. Słodzona 100% ksylitolem, wspomaga naturalne wydzielanie śliny podczas żucia i pomaga zadbać o zęby oraz komfort jamy ustnej. Orzeźwiający smak marakui. Opakowanie: 30…
14,90 zł0,50 zł / szt. -

AQUAMED pastylki na suchość jamy ustnej z ksylitolem – 26 szt. / 60 g
AQUAMED to specjalistyczne pastylki do ssania dla osób odczuwających suchość jamy ustnej. Zawierają ksylitol, lizozym oraz mleczan wapnia. Pobudzają wydzielanie śliny i wspierają ochronę szkliwa. Opakowanie zawiera 26 osobno pakowanych pastylek / 60 g. ✓ na…
39,90 zł1,53 zł / szt. -

Bluem Dental Chewing Gum 10 szt – antybakteryjna guma do żucia z aktywnym tlenem
Gumy do żucia Bluem pomagają zmniejszyć ilość niepożądanych bakterii w jamie ustnej. Żucie gum Bluem wspomaga zachowanie zdrowia dziąseł oraz sprzyja świeżemu oddechowi.
24,90 zł2,49 zł / szt. -

Curaprox Black Is White – wybielająca guma do żucia z aktywnym węglem, 12 szt.
Curaprox Black Is White to wyjątkowa wybielająca guma do żucia z aktywnym węglem, która łączy codzienną pielęgnację zębów z przyjemnym, limonkowo-miętowym smakiem. Aktywny węgiel pomaga wiązać osad i cząsteczki odpowiedzialne za przebarwienia, a nanohydroksyapatyt i ksylitol…
19,90 zł1,66 zł / szt. -

Dropsy z ksylitolem – mix smaków- mięta, wiśnia, melon- 10 szt.
Dropsy z ksylitolem to smaczna alternatywa dla tradycyjnych cukierków zawierających cukier. Są słodzone w 94% ksylitolem i dostępne w praktycznym zestawie 10 dropsów w różnych smakach. 🌿✨ Ksylitol to substancja słodząca, która zamiast cukru pomaga w…
8,50 zł0,85 zł / szt. -

MIRADENT Xylitol Chewing Gum – guma do żucia z ksylitolem przeciw próchnicy, 30 szt, smak arbuzowy
guma do żucia z ksylitolem
13,90 zł0,46 zł / szt. -

MIRADENT Xylitol Chewing Gum – guma do żucia z ksylitolem przeciw próchnicy, 30 szt, smak Cynamon
Guma antypróchnicowa z ksylitolem, teraz w 6 smakach: mięty zielonej (spearmint), mięty pieprzowej, owocowym, cynamonowym, żurawinowym i zielonej herbaty.
13,90 zł0,46 zł / szt. -

MIRADENT Xylitol Chewing Gum – guma do żucia z ksylitolem przeciw próchnicy, 30 szt, smak owocowy FRESH FRUIT
Guma antypróchnicowa z ksylitolem, teraz w 6 smakach: mięty zielonej (spearmint), mięty pieprzowej, owocowym, cynamonowym, żurawinowym i zielonej herbaty.
13,90 zł0,46 zł / szt. -
Promocja

MIRADENT Xylitol Chewing Gum – guma do żucia z ksylitolem przeciw próchnicy, 30 szt, smak zielona herbata GREEN TEA
Guma antypróchnicowa z ksylitolem, teraz w 6 smakach: mięty zielonej (spearmint), mięty pieprzowej, owocowym, cynamonowym, żurawinowym i zielonej herbaty.
Pierwotna cena wynosiła: 13,90 zł.11,50 złAktualna cena wynosi: 11,50 zł.0,38 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,90 zł -

Miradent Xylitol Cranberry – guma z ksylitolem bez cukru, żurawina, 30 szt.
Miradent Xylitol Cranberry to bezcukrowa guma do żucia w 100% słodzona ksylitolem. Owocowy smak żurawiny stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych gum miętowych. Wygodna zamykana tubka zawiera 30 drażetek / 30 g. ✓ 100% słodzona ksylitolem✓ bez…
13,90 zł0,46 zł / szt. -

Miradent Xylitol Drops BOX – cukierki z ksylitolem bez cukru, MIX 3 smaków, 100 szt.
Miradent Xylitol Drops BOX to duże opakowanie 100 bezcukrowych dropsów z ksylitolem w trzech smakach: wiśnia, melon i mięta. Każdy drops jest pakowany osobno, dlatego zestaw świetnie sprawdzi się w domu, gabinecie, recepcji czy biurze. Aż…
79,90 zł0,80 zł / szt. -

Miradent Xylitol Drops Cherry – cukierki z ksylitolem bez cukru, wiśnia, 26 szt. / 60 g
Miradent Xylitol Drops Cherry to bezcukrowe pastylki z ksylitolem o smaku wiśniowym. Stanowią wygodną alternatywę dla gum do żucia i sprawdzają się po posiłkach, w podróży oraz u osób odczuwających suchość jamy ustnej. Opakowanie zawiera 26…
22,90 zł0,88 zł / szt. -

Miradent Xylitol Drops Melon – cukierki z ksylitolem bez cukru, 26 szt. / 60 g
Miradent Xylitol Drops Melon to bezcukrowe pastylki słodzone ksylitolem. Stanowią wygodną alternatywę dla gum do żucia i mogą być stosowane po posiłkach oraz w ciągu dnia. Owocowy smak melona, 26 sztuk / 60 g. ✓ 94%…
22,90 zł0,88 zł / szt. -

Miradent Xylitol Drops Mint – cukierki z ksylitolem bez cukru, mięta, 26 szt. / 60 g
Miradent Xylitol Drops Mint to bezcukrowe pastylki z ksylitolem o świeżym smaku mięty. Stanowią wygodną alternatywę dla gumy do żucia i sprawdzają się po posiłkach oraz przy uczuciu suchości jamy ustnej. Opakowanie zawiera 26 sztuk /…
23,90 zł0,92 zł / szt. -

Miradent Xylitol Kids – guma truskawkowa z ksylitolem, 30 szt.
Guma antypróchnicowa z ksylitolem, teraz w 6 smakach: mięty zielonej (spearmint), mięty pieprzowej, owocowym, cynamonowym, żurawinowym i zielonej herbaty.
13,90 zł0,46 zł / szt.
Gumy do żucia i produkty z ksylitolem — wybór i porównanie produktów
Gumy, pastylki i cukierki z ksylitolem różnią się formą, smakiem i wielkością porcji. Zestawiaj cenę z liczbą sztuk lub masą opakowania. Sprawdź skład całego produktu, a nie tylko obecność ksylitolu. Produkty dla ludzi nie są przeznaczone dla zwierząt.
Guma, pastylka czy cukierek?
To różne formy produktu, dlatego porównaj pełny skład oraz wielkość porcji podaną na etykiecie. Liczba sztuk i masa opakowania opisują inne wielkości. Sprawdź także zalecenia oraz ostrzeżenia dotyczące spożycia; sama obecność ksylitolu nie opisuje całej receptury.
Zawartość opakowania i właściwy wariant
Przed zakupem otwórz kartę produktu i porównaj jego pełną nazwę z wybranym wariantem. Zwróć uwagę na wielkość, pojemność lub liczbę elementów. Fotografia zestawu nie zawsze pokazuje jednostkę sprzedaży; rozstrzygają ją informacje o zawartości opakowania. Przy kolejnym zamówieniu posłuż się symbolem produktu, jeżeli chcesz otrzymać dokładnie tę samą wersję. Kolor, rozmiar i sposób pakowania mogą stanowić osobne warianty.
Instrukcja przed pierwszym użyciem
Sprawdź, do czego producent przeznaczył produkt i jak należy go przygotować. Przy preparatach znaczenie ma skład, sposób aplikacji oraz przechowywanie. Przy akcesoriach ważniejsze mogą być wymiary, materiał i zgodność z innymi elementami. Nie oceniaj tych właściwości wyłącznie po nazwie kategorii. W przypadku niejasnego opisu warto przed zakupem podać obsłudze nazwę wariantu oraz zastosowanie, którego potrzebujesz.
Porównywanie cen różnych opakowań
Zacznij od porównania produktów o tej samej zawartości i przeznaczeniu. Tam, gdzie określono ilość, cena jednostkowa pozwala przeliczyć koszt na sztukę, objętość, masę albo długość. Wieloelementowy zestaw wymaga osobnego sprawdzenia zawartości: dodatkowe akcesorium może tłumaczyć różnicę w cenie. Największe opakowanie nie zawsze będzie najwygodniejsze. Uwzględnij warunki przechowywania oraz to, jak często planujesz sięgać po produkt.
Nie masz pewności, który wariant wybrać? Napisz do nas, podając nazwę produktu, a przy akcesoriach także pełny model urządzenia. Te informacje pomogą sprawdzić zawartość opakowania i dopasowanie.
