Wysyłka

 Szanowni Państwo,

na tej stronie zawarliśmy wszystkie informacje, związane z nadaniem zamówienia jak: koszty dostawy, czas realizacji zamówienia, szczegóły doręczania przesyłek przez poszczególnych Dostawców i informację jak należy prawidłowo przyjąć przesyłkę ze swoim zamówieniem. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 654 21 45 lub mailowo: bok@dentystapoleca.pl

 

Formy dostawy i koszty udostępnione przez sklep internetowy DentystaPolca.pl

 

 

zamówienia o wartości do 400 zł brutto:

 

PŁATNOŚĆ PRZED WYSYŁKĄ:

1. Dostawa do Klienta:

przedpłata InPost Kurier standard 13,00
przedpłata InPost Kurier do 17.00 15,50
przedpłata DPD standard 16,00
przedpłata DPD do 12.00 32,00
przedpłata Poczta Polska  do 0,5kg 12,50
przedpłata Poczta Polska 0,51-2 kg 16,00
przedpłata Poczta Polska 2,01-5 kg 18,00
przedpłata Poczta Polska 5,01-10 kg 22,00

 2. Odbiór w punkcie:

przedpłata In Post Paczkomaty 12,50
przedpłata DPD w punkcie 16,00
przedpłata Poczta Polska w Punkcie do 0,5 kg 10,00
przedpłata Poczta Polska w Punkcie 0,51-2 kg 13,50
przedpłata Poczta Polska w Punkcie 2,01-5 kg 18,00
przedpłata Poczta Polska w Punkcie 5,01-10kg 19,50

 

 PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE:

płatność przy odbiorze
DPD Kurier   17,50
płatność przy odbiorze Poczta Polska Odbiór w Punkcie do 0,5 kg   14,00
płatność przy odbiorze Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0,51-2 kg   17,50
płatność przy odbiorze Poczta Polska Odbiór w Punkcie 2,01-5 kg   19,50
płatność przy odbiorze Poczta Polska Odbiór w Punkcie 5,01-10 kg   23,50
płatność przy odbiorze DPD odbiór w Punkcie   17,90

 

zamówienia o wartości powyżej 400 zł brutto:

Promocja nie obowiązuje usługi Poczty Polskiej

Niektóre z towarów o wartości poniżej 400 zł brutto mają gratisowy profil wysyłki

 

przedpłata
Kurier InPost standard   gratis
przedpłata
Paczkomaty InPost   gratis
przedpłata DPD Odbiór w Punkcie   gratis
przedpłata DPD Kurier standard   gratis

 

płatność przy odbiorze
DPD Kurier   gratis
       

 

Na termin dostawy składają się:

  • czas realizacji zamówienia (podany przy każdym produkcie)
  • czas oczekiwania na wpłatę
  • czas dostawy zależy od wybranego sposobu dostawy

Zamówienia są realizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy (dni wolne ustawowo, urlopy).

 

Dostawy Poczta Polska:

Dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej realizowane są przez Dostawcę w ciągu 24 h od momentu nadania w placówce pocztowej z zachowaniem poniższych warunków:

  • przesyłka została nadana do godziny 15 tej danego dnia (nie jest to zawsze możliwe, czas ten jest zależny od ilości przesyłek realizowanych przez sklep danego dnia) oraz
  • miejscowość docelowa znajduje się na obszarze realizacji doręczeń w czasie 24 h od momentu nadania przesyłki ( z powyższym zastrzeżeniem)

Czy nasza miejscowość znajduje się w obszarze 24 godzinnym można sprawdzić klikając na link: http://www.poczta-polska.pl/hermes/uploads/2013/10/STREFY-DORECZENIA-PACZKA24.pdf. Na pozostałym obszarze paczki są doręczane w przeciągu 48 h ( z zastrzeżeniem godziny nadania przesyłki)

Z chwilą zarejestrowania Państwa paczki przez system elektroniczny Poczty Polskiej na wskazany przy zamówieniu numer telefonu komórkowego powinna zostać dostarczona informacja SMS o nadaniu przesyłki. Przesyłkę można śledzić poprzez otrzymany numer nadawczy na stronie Usługodawcy pod adresem: https://ecommerce.poczta-polska.pl/pl/obsluga-wysylek/emonitoring

W przypadku nieudanej próby doręczenia pozostawione zostaje awizo. Przesyłka oczekuje w ciągu 14 dni na odbiór w placówce pocztowej odpowiadające miejscu zamieszkania Odbiorcy.

Przesyłkę należy otworzyć przy Dostawcy i z chwilą zauważenia uszkodzeń mechanicznych koniecznie spisać protokół szkody z pracownikiem Poczty Polskiej. Protokół prosimy przesłać na adres: bok@dentystapoleca.pl oraz skontaktować się ze Sklepem. Zwracamy Państwa szczególną uwagę aby zastosować się do naszej prośby. Kwitując przesyłkę potwierdzają Państwo równocześnie iż dotarła ona w stanie nienaruszonym. Wygasza się również odpowiedzialność z tytułu ubezpieczenie przesyłki.

Przesyłki są ubezpieczone do kwoty 1 000 złotych. Wszystkie usługi poza standardowymi są dodatkowo płatne. Sklep wyceniając usługę brał pod uwagę wyłącznie usługę standardową. W przypadku gdy Kupujący zamieści informację o potrzebie dodatkowy usług, sklep zwróci się z prośbą o dopłatę według cennika Poczty Polskiej.

Każdorazowo po zakończonej transakcji otrzymają Państwo na wskazany przez siebie adres mailowy systemową informację o nadaniu przez nas przesyłki. Prosimy sprawdzać pocztę, w przypadku braku takiej wiadomości sprawdzić SPAM i jeżeli zajdzie taka potrzeba, skontaktować się w tej sprawie ze sklepem.

 

Usługa Odbiór w Punkcie

Chcesz decydować o miejscu i czasie odbioru swoich przesyłek? Odbiór w PUNKCIE to wygodne rozwiązanie, umożliwiające odebranie przesyłki w dogodnym miejscu i czasie, przy okazji codziennych czynności. Do dyspozycji masz ponad 7000 punktów odbioru.

Dzięki opcji Odbiór w PUNKCIE masz możliwość odbioru przesyłek kurierskich i paczkowych w ponad 4300 placówkach pocztowych, na blisko 1000 stacji paliw Orlen (czynnych w większości 24 h/7 dni w tygodniu), w 1400 kioskach i salonikach RUCH oraz 450 sklepach Żabka i Freshmarket.Przesyłki przekazujemy bezpośrednio do rąk odbiorcy, po stwierdzeniu tożsamości i uzyskaniu pokwitowania odbioru.

 

 

 

Dostawy kurier DPD:

Dostawy za pośrednictwem usługi kurierskiej DPD realizowane są przez Dostawcę w ciągu 24 h. Kurier dopuszcza w sytuacji szczególnej dostawę w ciągu 48 h.

Dzięki usłudze Predict Odbiorca zostanie poinformowany w dniu dostawy o 2-godzinnym oknie czasowym, w którym nastąpi doręczenie. Powiadomienia do Odbiorców są wysyłane za pośrednictwem e-mail. Jednakże, jeśli Klient nie jest w stanie przyjąć przesyłki we wskazanym terminie, ma on możliwość zmiany terminu doręczenia na trzy alternatywne daty dostawy (kolejne dni robocze). Więcej o usłudze Predict znajdą Państwo klikając w link: https://www.dpd.com.pl/Produkty-i-uslugi/Predict

Kurierzy DPD podejmują dwie próby doręczenia przesyłki. Doręczenia przesyłek STANDARD odbywają się w godzinach 8.00-17.00.

Przesyłki można monitorować na stronie Usługodawcy poprzez otrzymany numer identyfikacji przesyłki pod adresem: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel

Przesyłkę należy otworzyć przy Dostawcy i z chwilą zauważenia uszkodzeń mechanicznych koniecznie spisać protokół szkody z kurierem. Protokół prosimy przesłać na adres: bok@dentystapoleca.pl oraz skontaktować się ze Sklepem. Zwracamy Państwa szczególną uwagę aby zastosować się do naszej prośby. Kwitując przesyłkę potwierdzają Państwo równocześnie iż dotarła ona w stanie nienaruszonym. Wygasza się również odpowiedzialność z tytułu ubezpieczenie przesyłki.

Przesyłki są ubezpieczone do kwoty 5 000 złotych. Wszystkie usługi poza standardowymi są dodatkowo płatne. Sklep wyceniając usługę brał pod uwagę wyłącznie usługę standardową. W przypadku gdy Kupujący zamieści informację o potrzebie dodatkowy usług, sklep zwróci się z prośbą o dopłatę według cennika DPD.

Każdorazowo po zakończonej transakcji otrzymają Państwo na wskazany przez siebie adres mailowy systemową informację o nadaniu przez nas przesyłki. Prosimy sprawdzać pocztę, w przypadku braku takiej wiadomości sprawdzić SPAM i jeżeli zajdzie taka potrzeba, skontaktować się w tej sprawie ze sklepem.

Przesyłki pobraniowe opłacane są gotówką u kuriera.

Kontakt z Działem Obsługi Klienta DPD +48 22 577 55 55 lub 801 400 373. Infolinia pracuje w godzinach: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00.

PDP Odbiór w Punkcie: Czym jest DPD Pickup?
Pickup to sieć miejskich punktów odbiorów przesyłek, który należy do sieci DPD. Jest to rozwiązanie, pozwalające szybko odebrać przesyłkę krajową lub zagraniczną w dogodnym dla klienta terminie i we wskazanym miejscu. Cała sieć jest w taki sposób rozlokowana, że klient może łatwo wybrać miejsce, obok którego przejeżdża jadąc na zakupy, do pracy czy też odpowiednie obok jego miejsca zamieszkania.

 

Dostawy Paczkomatami InPost:

Paczkomaty® InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.98% przesyłek dociera do Paczkomatu już następnego dnia po jej nadaniu.

Instrukcję odbioru przesyłki z Paczkomatu znajdą Państwo pod adresem: https://twoj.inpost.pl/pl/centrum-pomocy/jak-odebrac-przesylke-w-paczkomacie

Przesyłki można monitorować na stronie Usługodawcy poprzez otrzymany numer identyfikacji przesyłki pod adresem: https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-przesylke

 

Z chwilą gdy odbiorą Państwo zamówienie prosimy o jej niezwłoczne sprawdzenie. Jeżeli opakowanie będzie nosiło ślady uszkodzenia, reklamację należy złożyć już przy urządzeniu. W tym celu należy pozostawić nieotwartą przesyłkę i postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie Paczkomatu.  Korzystając z odpowiedniej opcji należy umieścić ponownie paczkę w urządzeniu pozostawiając ją do dyspozycji operatora. Formularz reklamacyjny jest wysyłany na podany przez siebie adres mailowy, należy go wypełnić i zatwierdzić odsyłając tą samą drogą.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń już w domu, w celu sporządzenia protokołu uszkodzeń należy udać się do najbliższego oddziału InPost, w ciągu 7 dni od dnia odebrania przesyłki z Paczkomatu.

Infolinia dla telefonów komórkowych 722 444 000, infolinia dla telefonów stacjonarnych 801 400 100. Kontakt w godzinach: 7.00-21.00

 

Kurier IN Post:

InPost Kurier Standard
to usługa kurierska dedykowana przesyłkom krajowym i międzynarodowym. Gwarantowany termin doręczenia paczek w serwisie krajowym wynosi D+3

InPost Kurier doręczenie do 17:00
Gwarancja doręczania do firm lub osób prywatnych, którzy potwierdzili gotowość odbioru przesyłki w standardowych godzinach pracy. Usługa obejmuje doręczenia z gwarantowanym terminem dostarczenie przesyłki do godziny 17:00 następnego dnia roboczego we wszystkich miejscowościach w Polsce

 

 

Odbiór osobisty:

Swoje zamówienie mogą odebrać Państwo, po uprzednim zawiadomieniu z naszej strony bezpośrednio w siedzibie naszej firmy, w godzinach naszej pracy,  pod adresem:

Warszawa, ul. Bociania 19 lok 42, ważna informacja - wejście znajduje się od ulicy Albatrosów (lokal po schodkach)!

Forma płatności: przedpłata ( płatności on -line, przelew na konto bankowe) lub na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

 

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek 11.00-19.00

wtorek-czwartek 11.00-18.00

piątek 11.00-15.00

sobota 12.00-15.00

 

 

 

z wyłączeniem dni wolnych od pracy (ustawowe, urlopy). Prosimy sprawdzać informacje na stronie głównej w AKTUALNOŚCIACH.

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel