Nowoczesne enzymatyczne wybielanie bez ryzyka uszkodzeń szkliwa zębów z pastą WONDER WHITE Splat

2019-09-18
Nowoczesne enzymatyczne wybielanie bez ryzyka uszkodzeń szkliwa zębów z pastą WONDER WHITE SplatWybielanie zębów wrażliwych z problemem ubytków w strukturze szkliwa jest problematyczne ze względu na ryzyko pogłębienia mikrouszkodzeń tkanki ochronnej zębów. Większość past wybielających w swoim składzie zawiera różnego rodzaju substancje o charakterze ściernym, za pomocą których usuwane są niepożądane przebarwienia pochodzące z tytoniu czy barwiącej żywności. Uzyskujemy szybki efekt rozjaśnienia szkliwa ale z możliwym ukrytym kosztem w postaci pogłębienia nadwrażliwości. Dlatego ważne jest aby w przypadku zębów wrażliwych czy z problemem cienkiej warstwy szkliwa (występuje u osób poddających się na przykład inwazyjnym zabiegom piaskowania w gabinecie stomatologicznym, po wybielaniu zębów, po zabiegach usunięcia kamienia nazębnego) aby dokładnie sprawdzać produkty, po które sięgniemy.


Pasta SPLAT WONDER WHITE należy do kategorii nowoczesnych past wybielających sposobem enzymatycznym.  W swoim unikalnym składzie zawiera produkty aż w 97,5 % pochodzenia naturalnego, które nie tylko przywracają biel zębów ale również chronią je kompleksowo na poziomie zarówno szkliwa zębów jak i tkanek miękkich jamy ustnej. 

Pasta WONDER WHITE skutecznie usunie nieestetyczne osady i przebarwienia z powierzchni zębów przy jednoczesnym maksymalnym zabezpieczeniu ich przed uszkodzeniami szkliwa oraz działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym. Enzymatyczne wybielanie oparte jest na enzymie z figowca oraz ekstraktowi z ananasa, które szybko przywrócą pożądaną "perłową biel" naszych zębów bez konieczności mechanicznego wycierania szkliwa zębów agresywnymi substancjami ściernymi.

Dzięki zawartości hydroksyaptytu wapnia (HAP), który jest naturalnym składnikiem szkliwa zębów, wypełni uszkodzenia w jego strukturze zapewniając, iż staną się one dodatkowo jaśniejsze i bardziej odporne na działanie erozji szkliwa na skutek odkładania się płytki bakteryjnej.

Pasta dokładnie usunie miękkie osady przeciwdziałając odkładaniu się płytki nazębnej, która mineralizuje docelowo w postaci kamienia nazębnego. Aktywnie promuje zdrowie tkanek miękkich zapobiegając krwawieniu dziąseł i stanom zapalnym. Badania kliniczne wykazały, iż po pierwszych 4 tygodniach stosowania kolor zębów zmienia się o 2 odcienie.

Pasta jest wolna od: SLES / SLS, PEG, parabenów, triklosanu, chlorheksydyny, sacharyny, syntetycznych aromatów oraz fluoru.

Pasta wchodzi w skład serii SPLAT SPECIAL luksusowej linii unikalnych past do mycia zębów kierowanej ku poszczególnym grupom Pacjentów wymagających szczególnych dedykowanych produktów do higieny jamy ustnej. W skład serii wchodzą pasty z fluorem:  Sea Minerals, Chili, Nordic Berries, Extreme White oraz pasty bez zawartości fluoru: Gold, Blackwood, Magnolia, Dream, Love, Ginger, Organic, Zero Balance, Silver, Stress Off, Wonder White.

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 32 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-18
Od dawna urzynają pasty, i jestem bardzo zadowolona. Przesyłka szybko i sprawnie.
2023-02-10
Szybko i fachowo
pixel