2018-07-19

MERIDEN nowa marka nowoczesnych szczoteczek sonicznych

Rynek produktów do  higieny jamy ustnej niezmiennie się rozrasta. Producentów szczoteczek sonicznych jest kilku jak nie kilkunastu na rynku, jednak nie za każdym z nich idzie postęp i innowacja. Niewątpliwie warto zapoznać się z nową marką szczoteczek sonicznych MERIDEN, która wychodzi naprzeciw nowoczesnej profilaktyce jamy ustnej wprowadzając świeżość i nowatorskość.

Szczoteczki MERIDEN pracują w znanej i cenionej technologii sonicznej, dzięki której uzyskuje się wysokie efekty czyszczące przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia jamy ustnej. Jest ona szczególnie zalecana osobom ze ścisłym uzębieniem, chorobami dziąseł, odsłoniętymi szyjkami zębów, borykającym się z problemem kamienia nazębnego i przebarwień jak również posiadającym implanty czy leczonych stałym aparatem ortodontycznym. Z technologi sonicznej mogą korzystać osoby w każdym wieku, nawet niemowlęta z chwilą pojawienia się pierwszych ząbków mlecznych.

Szczoteczki wyróżnia doskonała estetyka i widoczna dbałość o każdy szczegół. Wykonane są z wysokiej klasy materiałów, komfortowe i estetyczne. Każdy z proponowanych modeli SONIC+ SMART czy SONIC + PROFESSIONAL posiada swój wyjątkowy i niepowtarzalny design. Te szczoteczki przyciągają uwagę.

Końcówki wymienne zastosowane w modelu MERIDEN SONIC+ PROFESSIONAL opracowane  zostały z myślą o najlepszym efekcie czyszczącym. Budowa w kształcie rombu, różnej długości włosie, które wysuwa się na szerokośc 6 mm(!) oraz silikonowa gumka czyszcząco-polerująca zapewniają pierwsze zadawalające efekty już w ciągu pierwszych 7 dni od rozpoczęcia szczotkowania. Biel i zdrowie zębów jest priorytetem również dla twórców marki MERIDEN.
Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 32 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-10
Szybko i fachowo
2023-02-03
Dobry kontakt przez formularz,szybko dostałam odpowiedź odnośnie zamówienia, szybka realizacja zamówienia, polecam.
pixel